Prepnout do plneho zobrazeni
co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

Neznámá zvuková signalizace

18. pro 2017 15:45

Zdravím všechny, asi měsíc jsem majitelem R55, zatím šťastným :). Před pár dny se mi stala pro mě nerozklíčovatelná věc. Po jízdě, kdy jsem otevřel a následně zavřel kufr, se mi auto "rozpípalo" bez rozsvícení jakékoliv kontrolky. Následně jsem vypnul motor, dále auto zamkl, ale zvuk nepřestal do doby, než jsem zřejmě otevřel haubnu. To celé se opakovalo o několik dnů později +- stejný scénář (s otevřením kufru to nemusí vůbec souviset), ale habnou asi ano. Jak jsem již uvedl, žádná kontrolka nesvítí a zvuk je z jiného zdroje než např. pásy atp. Netušíte někdo příčinu? Díky za reakce...

Re: Neznámá zvuková signalizace

18. pro 2017 22:12

Tak docela me zajima, jaky ze zvuk to je. Auto moc zvuku nevydava a tak to musi byt urcite lehce identifikovatelne. Ten ton se opakuje do nekonecna,nebo zazni jen jednou ? Asi blby dotaz, signalizace nizke teploty to neni ? :blush:

Re: Neznámá zvuková signalizace

18. pro 2017 22:42

Hour memo taky ne? :D

Re: Neznámá zvuková signalizace

18. pro 2017 23:31

Nemáš tam dorobený alarm, ktorý tak nejako blbne?

Re: Neznámá zvuková signalizace

19. pro 2017 19:56

Byl to zvuk, který se stále dokola opakoval, dokud jsem neotevřel kapotu... zřejmě. Není to nějak extrémně nahlas, tak asi alarm ne. Mám podezření na přehřátí motoru, zatím jsem nezaznamenal puštěny ventilátor u motoru, je to možné? Kontrolka však žádná nesvití :?
Odeslat odpověď