Prepnout do plneho zobrazeni
co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

Mini Clubman R55 - nakódování nového klíče - kde?

30. srp 2016 08:15

U rodinného Clubmana nám odešel jediný klíč, poradíte, kam auto odvést, kde nakóduji klíč nový?

Díky

Re: Mini Clubman R55 - nakódování nového klíče - kde?

30. srp 2016 08:49

Čau, řešil jsem stejný problém a obávám se, že budeš muset do autorizovaného servisu BMW a připrav si něco kolem 4000,- .
I když by to možná zvládnul OKCZ.

Re: Mini Clubman R55 - nakódování nového klíče - kde?

30. srp 2016 09:21

OKCZ jsem zkoušel kontaktovat přes SZ tady na foru, ale asi sem moc nechodí.

Nemáte na něj někdo spojení? Potřeboval bych mu dát i mého Clubmana na přehrání mapy.

Díky

Re: Mini Clubman R55 - nakódování nového klíče - kde?

30. srp 2016 11:29

OKCZ neumi kodovat klice 2. Generace.

Re: Mini Clubman R55 - nakódování nového klíče - kde?

30. srp 2016 15:44

Jsi si tím jistý? Já myslím že jsme se o tom bavili když jsme tam posledně byli.

Re: Mini Clubman R55 - nakódování nového klíče - kde?

30. srp 2016 15:46

Také potvrzuji, že OKCZ nekóduje 2. generaci........ také by se mi totiž hodilo levnější řešení než 4k od BMW

Re: Mini Clubman R55 - nakódování nového klíče - kde?

30. srp 2016 21:18

a já na něj spoléhal :|

poradíte tedy, kam? udělá to jakýkoliv dealer BMW? nebo osobní zkušenost? potřebujeme jezdit :)

Re: Mini Clubman R55 - nakódování nového klíče - kde?

31. srp 2016 07:50

myslím, že je jedno do jakého BMW servisu pojedeš, ceny budou všude stejné. Klíček se objednává na základě VIN, přijde už nakódovaný. Nepotřebují k tomu ani fyzicky auto, akorát musíš mít velký TP, aby měli důkaz, že jsi majitelem vozu.

Re: Mini Clubman R55 - nakódování nového klíče - kde?

25. zář 2016 13:18

abych to zde také uzavřel - vyřešeno.

OKCZ toto bohužel zatím neumí, čili jsem byl odkázán na BMW, ale stejně ho navštívím, jelikož je další Mini v rodině :))

v BMW v Hradci Králové si za klíč řekli kolem šestky, zkusil jsem vyvolat ostatní dealery - cena tuším 4100,-Kč, nakonec v Hradci tuto cenu také potvrdili, že prý se spletli.....klíč tedy objednán v HK, za týden přišel, Mini zase jezdí jako nový....

pokud to někoho potká, ví co a jak ;)

Jinak stále laboruju se starým klíčem a přišel jsem na nějaký poznatek, při návštěvě u OKCZ probereme, třeba přijde na nějaké řešení.

Tak, ať Vám to jezdí :bigups:

Re: Mini Clubman R55 - nakódování nového klíče - kde?

01. bře 2023 13:03

Je nějaká změna jak na to? už to někdo umí mimo BMW?
Odeslat odpověď