Prepnout do plneho zobrazeni
co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

SERVICE RESET - červeně

17. led 2015 14:36

Dobrý den,
Po nastartování mi začala svítit kontrolka service(červeně), ale jen po nastartování a po chvíli zmizela(byla to asi běžná udržba po 15k km). Údržbu(olej, filtry) jsem si nechal udělat u známého, na invelt jsem se vykašlal za tu jejich cenu. Je nějaký způsob jak mohu tu kontrolku zresetovat ? Děkuji.

Re: SERVICE RESET - červeně

18. led 2015 11:50

kevin3171 píše:Dobrý den,
Po nastartování mi začala svítit kontrolka service(červeně), ale jen po nastartování a po chvíli zmizela(byla to asi běžná udržba po 15k km). Údržbu(olej, filtry) jsem si nechal udělat u známého, na invelt jsem se vykašlal za tu jejich cenu. Je nějaký způsob jak mohu tu kontrolku zresetovat ? Děkuji.



To asi nebylo kvůli oleji. Teda alespoň u 1. gen. ne. Jinak postupy jak resetovat počítadlo výměny oleje je v tématu výměna oleje a vše okolo

Re: SERVICE RESET - červeně

18. led 2015 19:38

Ono to svítí právě pořád při nastartování, v tom případě co by to mělo být když né udržba ?

Re: SERVICE RESET - červeně

18. kvě 2015 17:24

mam to same jak pises, taky se mi rozne a hned zhasne. Na R56

Re: SERVICE RESET - červeně

18. kvě 2015 19:07

V prvni rade bych si namackal na BC co ze to vlastne je a pak bych resil dal. Pokud je to olej, tak znamy nevyresetoval pocitadlo. Pokud je to servis, tak bych to vyresetoval sam.

Videonavod je na youtube TADY
Odeslat odpověď