Prepnout do plneho zobrazeni
co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

Nový klíč s ovladačem

13. říj 2010 16:23

nechal jsem si dělat nový klíč s centr. ovladačem v BMW, cena 3550,- Kč :banana: zak pozor na ztrátu :alien:

Re: klíč s ovladačem

13. říj 2010 17:01

A to se vyplatí :thumbup:

Re: klíč s ovladačem

13. říj 2010 20:34

Prosím Tě,to je cena s daní nebo bez?Já to poptával v Inveltu a tam mi řekli 4.600,-...

Re: klíč s ovladačem

13. říj 2010 21:10

Mohu se zeptat, za co vše se platilo? Přijde mi to nějak moc peněz...

Re: klíč s ovladačem

13. říj 2010 21:40

Jj cena za dvoutlcitkovy je okolo 3.5 t

Re: klíč s ovladačem

13. říj 2010 21:48

Platit se mělo za dodělání klíče.Ten člověk u pc na příjmu servisu mi prostě řekl, že za klíč s dálkovým ovládáním na mé Mini One z roku 2004 to bude stát 4.600,- a musím složit 100% zálohu.Byl jsem tam někdy v červenci,takže jsem to nechal jako další plánovanou investici na někdy,těch priorit bylo tou dobou hodně :angry:

Re: klíč s ovladačem

13. říj 2010 23:41

Až se dostanu do BMW, tak objednam.
Po telefonu mi říkali, ze to bude cca 3000 bez DPH. Takže těch 3500 je real. 4 600 mi přijde trochu dost:-/

Pokud se mi nepodaří dojet do Servisu v pátek, tak až další týden. Jinak zálohu chtěli taky.

UPDATE: Mluvim o servisu v Ceskych Budejovicich - jmenuje se to nejak BMW MAch, jeste je tam jeden, ale ten jsem nezkousel. Cena je pry vsude stejna.
Naposledy upravil yan dne 14. říj 2010 11:24, celkově upraveno 1

Re: klíč s ovladačem

14. říj 2010 06:02

Cena 3550,- Kč je s daní. Klíč je dvoutlačítkový s dálk. ovl. V BMW chtěli ihned zaplatit celou částku.

Re: klíč s ovladačem

21. říj 2010 07:45

Včera jsem byl v BMW v Č.Budějovicích pro nový klíč. Stalo se, že technik se pokoušel synchronizovat dálkové ovládání s autem. Po 5 minutách mi řekl, že to nefunguje. Že auto musí na diagnostiku a že nemají čas a chyba může bejt v autě a další kecy... Mám přijed jindy. Jak se ke mne zachovali v BMW je hnus. Kdybych si kupoval nový auto (za ty prachy :roll: )
tak by se kolem mě motali jak buzíci.

Moje zkušenost: v autosalonu byl nějaký snad turek či cikán a kupoval si GT 550 , prodejce mu tiše šeptal "kdyby jste si připlatil 200 tisíc, tak bych vám dal skvělou výbavu " chlapík řekl OK a najednou se kolem něho motalo snad 5 lidí. Ano, :biggrin: auto stálo skoro 3 mega a já tam nechal spocenejch 3,5 litru...
Naposledy upravil petrTTR dne 21. říj 2010 08:08, celkově upraveno 1

Re: klíč s ovladačem

21. říj 2010 08:06

Tak to je hnus, tohleto.. Naprosto chápu Tvé znechucení, já bych byl taky pořádně nas......

Ještě relativně nedávno se tady motal takovej podivín se jménem Invelt (bůh ví odkud byl) a ten se tu prý snažil napravit jméno prodejce MINI.. No, už tu dlouho nebyl... Asi už jsme mu přišli nezajímavý :bigups:

Re: klíč s ovladačem

22. říj 2010 09:17

ohledně toho podivína Invelt, tak to je někdo z marketingu z Invelt Praha, jsem vysondovala. Já zase musím říci, že mě teď mile překvapili v Invelt Praha, sice jsem nic nepotřebovala a neodpálkovali mne jako kdysi v AuTecku, kdy jsem měla pocit neviditelnosti a ba naopak i když věděli, že tam nejdu pro nového Countrymana, věnovali se mi na 100%. Což už je co říci, tak doufám, když už máme přislíbenou spoluúřast na dalších srazech, že komunikace se zastoupením MINI v ČR už bude snad lepší. Každopádně oni o nás a našem fóru vědí a sledují ho, jen netušili prý nic o srazech. Tak jim dáme přece ještě šanci, né.

Jinak s tím klíčem, tak to bych byla taky nasr.... něco obdobného jsem zažívala v bývalém AuTecu a nově v BMW Base - totální ignorace, za otázku na cenu náhradního díly, chtěl po mne 10 kč za položku! , odháněj si tak zákazníky.

Re: klíč s ovladačem

05. led 2011 20:55

Tak už mě funguje klíč s centr.ovladače.Byl jsem znovu v Č.Budějovicích v BMW.Čekal jsem na spárování skoro 2 hodiny.Podle mě v BMW nevěděli jak na to. I když na podzim mě technik ubezpečoval,že to není žádný problém a do 5 minut odjedu.

Po hodinovém čekání mě technik poprosil, jeslti nemám kód co byl připevněn na klíči za 3500,-Kč...Poté telefonovali do Prahy a za půl hodiny jsem jel o 1150,-Kč lehčí. I když technik mě na podzim... Takže super,klíč mě vyšel baj voko i s cestou na pět a půl peněz. Takže chlapy a holky, pozor na klíč. :banana:

Re: klíč s ovladačem

06. led 2011 17:53

Ahoj,
i já jsem musel objednat další klíč k MINI (r.v.2005). V Inveltu ho objednali, přišel z BMW brzy, ale nedal se spárovat s centrálním zamykáním. Tak mne objednali na jiný termín. Pak zjistili, že je klíč vadný (nejde dobíjet z vozidla). Byl jsem překvapený, když za to, že zjistili chybu na své straně, chtěli zaplatit diagnostiku, která to objevila (cca 700,- Kč). Poté objednali jiný klíč. Když jsem pro něj přijel, nebyl zrovna autoelektrikář, který by udělal záznam pro reklamaci v BMW. Tak mě objednali zase (beze slova omluvy) :biggrin: :( Ale klíč fungoval. Po několika dnech mi volali, že na reklamaci stačí první záznam z diagnostiky, a že už jezdit nemusím. A tak skončila cca dvouměsíční anabáze. Servis v Inveltu s relativně malým kšeftem - nic moc.
Na druhou stranu musím pochválit pana Jandáčka z náhradních dílů - perfektní - ochotný - rychlý i v případě dílu za 25 Kč (Zřejmě nejmenší obchod roku)

Re: Nový klíč s ovladačem

07. zář 2011 15:35

Tuší někdo kolik stojí chromový kroužek na klíč u druhé generace? A jestli je možné ho nějak normálně vyměnit? Mrchy praskaj...

Re: Nový klíč s ovladačem

07. zář 2011 15:37

Nick píše:Tuší někdo kolik stojí chromový kroužek na klíč u druhé generace? A jestli je možné ho nějak normálně vyměnit? Mrchy praskaj...




Až to zjistíš dej vědět. kují

Re: Nový klíč s ovladačem

07. zář 2011 15:47

V zahraničí jsem právě viděl kolem 15 EUR, což je docela drahý na takový malý kousek. Hlavně si nějak nejsem jistej, jak bych to vyměnil, leda nějak nacvaknout. Tak hledám zkušenosti. U jednoho klíče mám prasklý úplně a u druhého jsem si všiml, že je taky naprasklý.

Re: Nový klíč s ovladačem

22. zář 2011 13:27

Tak jsem se právě vrátila s renocaru, ta slečna co tam sedí je naprosto úžasná a vtřícná, kroužek se dá samozřejmě vyměnit a pošle mi cenu toho kroužku, říkala, že to bude něco kolem 200,- tak uvidíme pak kdyžtak uděláme hromadnou objednávku. dám vědět až budu mít přesné informace.

Re: Nový klíč s ovladačem

23. zář 2011 08:11

To je fajn, slečna která sedí v Renocaru v Ostravě tam sedí jak slepice na odstřel :angry:

Re: Nový klíč s ovladačem

23. zář 2011 08:13

Taken píše:To je fajn, slečna která sedí v Renocaru v Ostravě tam sedí jak slepice na odstřel :angry:


to je blbý tak kdyžtak řekni když bude něco potřeba a já to vyřídím ze slečnou tady v Brně, mám na ni email a všechno řešíme přes něj. super

Re: Nový klíč s ovladačem

23. zář 2011 08:21

Ten kroužek v Renocaru Brno stojí cca 450,- :( ,ale je kovovej, takže téměř nezničitelnej :wink: , nedávno jsem jej kupoval dodání cca týden.
Odeslat odpověď