Prepnout do plneho zobrazeni
úpravy, spotřeba, převodovky, olej...
Odeslat odpověď

Smrad benzínu v interiery

02. dub 2017 20:20

Zdravím klubaci. Mám na vás otázku. Pokial natankujem nad pól nádrže tak mi smrdí benzín v interiéry auta. Po každom tankovaní trosku ale včera keď som bol na pumpe a natankoval som tak už mi to fakt liezlo na nervy a bolo to nevydržateľné plus to zotrvávalo aj dnes . Viete mi povedať či náhodou nemáte niekto takúto skúsenosť? Strašný je ten smrad benzínu v interiéry. Jedna sa o r56 Cooper s .

Re: Smrad benzínu v interiery

02. dub 2017 21:07

Nikdy jsem po tankování benzín v autě necítil. Možná něco někde netěsní?

Re: Smrad benzínu v interiery

02. dub 2017 21:29

Pod zadní sedačkou jsou víka na plaváky v nádrži, můžeš se tam podívat na případnou netěsnost. Pohled pod auto by taky mnohé vyjasnil a nebo v motorovém prostoru odkud by to mohl natáhnout dovnitř větrák. Nic dalšího mě nenapadá,tak snad to trochu pomůže v bádání. :bigups:

Re: Smrad benzínu v interiery

02. dub 2017 22:34

Odchází mi HPFP a taky hodně cítím benzín uvnitř :D Koukni v motoru na čerpadlo, jestli se nerosí.

Re: Smrad benzínu v interiery

03. dub 2017 18:29

Idem akurát hľadať závadu. Pod autom nič pri čerpadle nič (áno mal by som ho tiež vymeniť výpise mi ho sem tam na diagnostike a mám ho na poličke hodené :) ) menil som palivový filter ktorý je v nádrži tak idem pozrieť aj to či náhodou tam nefuklo nejaké tesnenie ale sranda že všetko suché a smrad strašný :)

Re: Smrad benzínu v interiery

03. dub 2017 22:25

Vyzerá to tak že vyriešené. Pretekal benzín okolo filtra v nádrži a vyparovalo sa to okolo nádrže pod autom až do interiéru. Dal som nové tesnenie ešte že v sadne filtra dávajú preistotu dve a skúsil trosku ostrejšiu jazdu smrad je preč :) ďakujem za rychle postrehy ;)
Odeslat odpověď