Stránka 11

R56 Cooper S bez výkonu

Napsal: 11. bře 2017 18:08
od Raptor
Prosím o pomoc!! Cooper S r.v.2007 nemám výkon. Diagnostika hlásí špatné pálení na 1. a 4. válci a špatný podtlak. Zkontrolovaná cesta podtlaku a ok. Tlaky na válcích taky ok. Repasované turbo, vyměněné prasklé svody a stále nejede. Respektive auto jede dobře jen do tý doby než má sepnout turbo, pak se začne dusit. Takže do 120 je to ok, ale když to sešlápnu, tak se dusí.
Má někdo zkušenosti co by to mohlo být? Co ještě může mít vliv na turbo?
Děkuji

Re: R56 Cooper S bez výkonu

Napsal: 11. bře 2017 20:28
od MiniMike
Výměn / nahrad podtlakovy hadicky, to ze jsou vizuelne OK, neznamená ze jsou OK. Ještě by mohl byt třeba špatný popoff ventil, ale začal bych výměnou hadicek

Re: R56 Cooper S bez výkonu

Napsal: 11. bře 2017 21:19
od Raptor
Děkuji MiniMike. Vyzkouším

Re: R56 Cooper S bez výkonu

Napsal: 11. bře 2017 21:41
od worrycz
Ja pridam svuj typ na spatne spatne paleni u valcu - zkontroluj docvaknuti kabelu do civky. Me to zlobilo a pomohlo prostriknuti kontaktu a poradne dotlaceni.

Re: R56 Cooper S bez výkonu

Napsal: 12. bře 2017 00:27
od Raptor
Taky děkuju Worry za tip :wink:

Re: R56 Cooper S bez výkonu

Napsal: 21. bře 2017 10:44
od Raptor
Tak nakonec to bylo ucpaným katalyzátorem