Prepnout do plneho zobrazeni
úpravy, spotřeba, převodovky, olej...
Odeslat odpověď

Rozvody u r 56 d 2009

18. čer 2014 20:48

Ahoj Miníkáři prosím Vás o radu v kolika tis km se dělají rozvody... nějak to nemůžu nikde na netu najít... a nerad bych aby se mazlík zasekl :-P :banana: mám aktuálně najeto 131 000 km... prosím o info... a btw když teď byly ty vedra tak když jsem zastavil motor trošičku hejbal s autem a když jsem vystoupil hučelo to... ale po chvilce to přestalo tak jestli to není něco vážnějšího... děkuju :)

Re: Rozvody u r 56 d 2009

18. čer 2014 21:07

co hučelo?
nejak som nepobral.

myslím, že najjednoduchšie je isť k dilerovi alebo na real oem, zadať vin a zistiť či más v rozvodoch reťaz alebo remeň...
v tvojom roku sa to lámalo, takže takto bez detailov tažko radiť...

good luck každopádne...

Re: Rozvody u r 56 d 2009

18. čer 2014 21:56

Nehučal ti náhodou ventilátor? Konkrétne dnes mi po zastavení bežal možno aj 2 minúty a to pritom nebolo až tak teplo a celú cestu som šiel ako dôchodca :-)

Re: Rozvody u r 56 d 2009

18. čer 2014 23:36

a poradíte mi prosím když napíšu WIN ?:-P nevyznám se v tom:( : WMWMG31050TV94299 ... Jinak soused říkal že to asi bude chlazení ale jinak fakt netuším... jako hodně to hučí - podobně jako větrák... ale není to furt... stane se to občas nebo teda, když bylo to horko a ještě jsem zkoušel kolik z něj dostanu... tak mě to jenom trošku vyděsilo... :(

Re: Rozvody u r 56 d 2009

18. čer 2014 23:48

To je normální, že hlavní ventilátor může běžet až několik minut po vypnutí motoru, obzvlášť v horku a po větší zátěži.

Pokud neslyšíš atypický hluk z motoru, tak rozvody asi dělat nemusíš, u každého auta to bude asi dost jiné, víc ti řeknou určitě v servisu.
http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=MG31&mospid=51501&hg=11
Odeslat odpověď