Prepnout do plneho zobrazeni
úpravy, spotřeba, převodovky, olej...
Odeslat odpověď

Vyrazne zvyseni vykonu a snizeni spotreby

11. dub 2012 23:46

Kluci tohle musime mit... A VSICHNI !!

Zacneme timto:

http://aukro.cz/boxupb03-zvyseni-vykonu-vetsiny-aut-i-tdi-tdipd-i2269176082.html

+ 35HP

no a aby to nezralo dame tohle:

http://aukro.cz/jezdete-levneji-magnetizery-expanderod-1-3-do-2-3l-i2262183161.html

ocekavam snizeni spotreby tak o 3l na 100km..

Takze pridame vykon, kroutak a poradne sundame spotrebu a taky zvysime zivotnost auta..

To me fakt se** ze to vyrobci zamerne nedelaji hned..

Asi udelame nejakou hromadou objednavku, at na to udelaji nejakou slevu... :bigups: :bigups:

Re: Vyrazne zvyseni vykonu a snizeni spotreby

12. dub 2012 01:11

Jo Kami, urcite bych chtel oboje....

Ja zase planuji pro sezonu 2012 dolevat do auta misto klasicke destilky jen Vodu Diamantovou, auto se pak neporoucha, v ostrikovacich ma efekt tekutych steracu a v chlazeni ucpava pripadne nteesnosti a kdyz uz dotece pres spatny tesneni pod hlavou do valcu, motor krasne ztichne a vuz se zmeni na hybrid. Muzete do nej normalne pak tankovat vodu z kohoutku. Vykon neklesne, pokud pridavate diamantovou vodu do paliva (benzinu, nafty a pozdeji i vody) vykon se naopak o 20-30 procent zvysi. Ale neda se rict presne o kolik.
Kamaradova teta (ta co svezla stopare a ten u ni zapomnel zavazadlo se strunou a rukavice!) to ma a tankuje vodu z kohoutku a jezdi normalne na 4l/100km a to to vubec nesetri!

Pripojite se nekdo k hromadne objednavce? :mrgreen:

Re: Vyrazne zvyseni vykonu a snizeni spotreby

12. dub 2012 12:39

Yan: příhoda tety, mi nějak unikla, asi to byl ladič kytar :mrgreen:
Jinak bych doporučil ještě implantovat magnetizér do žaludku, spotřeba žrádla se rapidně sníží :banana:

Re: Vyrazne zvyseni vykonu a snizeni spotreby

12. dub 2012 17:23

no isoel by som aj ja na tie magnetyzery
AK bude hromadna objednavka dajte vediet :bigups:

Re: Vyrazne zvyseni vykonu a snizeni spotreby

12. dub 2012 18:38

Me tedka napadlo... co to udela, kdyz tam dva magnetizery?? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Re: Vyrazne zvyseni vykonu a snizeni spotreby

12. dub 2012 19:40

Někde jsem četl,že jich musí být lichý počet,jinak tě to magnetizuje vždy na z5 :lol: :lol: :lol:

Re: Vyrazne zvyseni vykonu a snizeni spotreby

12. dub 2012 20:39

a keď dáš 4 tak sa to zacyklí a máš perpetum mini mobile... :arrow:

Re: Vyrazne zvyseni vykonu a snizeni spotreby

13. dub 2012 09:57

Nene perpetum mobile je pry kocka s pridelanym namazanym krajicem chleba na hrbete. Tohle bude neco vetsiho.

Re: Vyrazne zvyseni vykonu a snizeni spotreby

13. dub 2012 10:11

Pokud tech magnetizeru date dostatecne mnozstvi - tak ne ze budete setrit palivo, ale doknoce vam bude paliva pribyvat. Pak ale nastava problem kam s nim.
Radsi bych to ale neprahanel a pouzival jen doporucene mnozstvi magnetizeru na jedno auto. At nemame problem s prebytkem paliva... :!:
Odeslat odpověď