Logo
Právě je 29. bře 2024 15:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 13. led 2011 22:52 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 13. led 2011 22:32
Příspěvky: 2
Zdravim, nevie mi niekto poradit?? Mam nasledujuci problem: Moj R56 atmosfericky cooper 120 koni mi po nastartovani vydava sycavy zvuk po pridani plynu doslova, ako keby tam bolo turbo. Mam vymenene cele sanie, pocitac nevyhodnocuje ziadnu chybu, dokonca aj spotreba mi klesla na rozumnych 7 l (mal som problem so sanim - falosny vzduch), ale stale to syci az do zahriatia motora na prevazdkovu teplotu. Potom to pri pridavani plynu syci, ale o poznanie menej. Konzultujem to teraz z kamaratom z bmw banska bystrica a ten mi hovoril, ze to moze byt vakuova pumpa, ze ta moze vydavat tie sycave zvuky jedine, ked je sanie ok. Sanie asi je ok, lebo predtym pocitac vyhadzoval slaby tlak vzduchu a vysoku bohatost zmesy (citil som z vyfuku stale benzin), teraz je podla pocitaca vsetko ok, ale benzin citim stale pri volnobehu a syci to za studena ako turbo plus brutalne kolisu otacky - take hu hu hu - hore dole aj o 500 otacok. Neviem si s tym rady, na nete pisu ludia aj o krokovych motorcekoch, ze ich treba precistit. Remen to nie je, ten mi kamarat sponoval a premazaval vsetky loziska. Prosim, ak mate, mali ste podobny problem, poradte!
Dakujem, andrej.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz