Prepnout do plneho zobrazeni
úpravy, spotřeba, převodovky, olej...
Odeslat odpověď

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

15. čer 2012 13:12

Urtuning již zřejmě neexistuje a u evolve jsem nepochopil, jak se dostat do eshopu. Přihlášení funkční, ale nákup žádný.

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

15. čer 2012 13:41

Z čeho jsi usoudil, že už nefungují? Nedávno jsem si s nimi psal...

Jinak Steinbauer má zastoupení v Bratislavě.


ECU remap od Evolve se tuším objednává přes email, ne přes košík, potřebují k tomu informace o autě.

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

15. čer 2012 13:52

Omlouvám se fungují, jen byla porucha telefonů. Te´d jsem s nimi mluvil. Za radu děkuji.

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

15. čer 2012 22:46

plus imran z evolve mi potvrdil, že čoskoro budú dávať to čo davaju pre bawo 18d aj pre cooper a countryman sd...
takže o dôvod viac pre jedného z nich a k tomu pekný upgrade od evolve...

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

06. črc 2012 00:20

http://www.autoforum.cz/testy-aut/test- ... -raketa/?3

dojde Vám reálna spotreba 28l na 100km?to som nemal ani v moste, ak sa dobre pamatam...

síce pekné review ale tie čísla su na hony toho čo zažívam ja...

dnes 900km, z toho 650 dialnica, priemer 130km, zbytok slovač a samý cajt, takže podľa predpisov +max.20kmh...
spotreba 7,7l na 100km

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

06. črc 2012 01:42

To je holej nesmysl, přes 20 l/100km tam není ani při 200 km/h. Možná kdyby to neustále točil na maximum, ale to netuším, kde by jezdil, že by takhle šíleně zrychloval a zpomaloval.
Já zrychluju rychle, předjíždím pořád, když to jde, jezdím hodně po městě (semafory...), a spotřebu mám 8-8,5. Dálnice si ve 150 km/h ukousne kolem 9 l/100km.

Ne, průměrnou nad 15? Holej nesmysl :blink:

Že to není auto na normální používání, to je taky holej nesmysl jak hrom. Pokud tím teda nemyslí stěhování nábytku nebo 5 lidí každý den napříč republikou...

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

06. črc 2012 01:49

Ty jo mu zapoměli říct, že to má více než jeden rychlostní stupen :D

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

21. črc 2012 21:07

Za 20l s tím jezdil Janda, nikde nepíše, že za tolik budou jezdit všichni. A při sportovní jízdě je to normální spotřeba, ale při opravdu sportovní. Nesmysl to rozhodně není.

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

22. črc 2012 01:11

Řekl bych, že u kompressorové staré verze by to bylo reálné. Ale u nového motoru zas tak ne.

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

22. črc 2012 01:31

Existuje nějaký reálný důvod, proč by měl kecat? Při ostré jízdě může žrát 15l i 2,0 tdi.

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

22. črc 2012 11:52

schnappislav píše:Řekl bych, že u kompressorové staré verze by to bylo reálné. Ale u nového motoru zas tak ne.

Na okruhu v mýtě jsem měl po 24 kolech (cca 25 km) průměrnou spotřebu 24 l/100km, vesměs na dvojku v horní části otáček.

V té recenzi nepsal, že by jezdil na okruhu, takže ta spotřeba je nereálná, nebo někdo na normální silnici jezdí neustále 70-80 na dvojku nebo 220 na pětku?
I na okresce s maximem zatáček a stylem brzda plyn jsem se nedostal nad 15.

Proložit to delšími úseky s rovnoměrnou rychlostí je většinou nutnost, těch co jezdí s autem na max na okresce za barákem pár desítek km jednou za čas, asi zas tolik taky nebude.

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

22. črc 2012 12:54

Ale vždyť to je jasné, tuhle spotřebu udělá Janda a možná 5% dalších uživatelů, ale zbytek bude jezdit za běžné průměry. Já jen reaguju na to, že je to možné dosáhnout i na nějaké specifické ranní silnici s minimálním provozem. V běžném provozu mezi auty určitě ne.
A ano, v testu ždímal každý kvalt k omezovači, píše: když se jede s autem, jak má...
A že lze udělat i na normální silnici průměr větší než 15l, se s tebou klidně vsadím :wink:

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

22. črc 2012 13:35

Ale jo, dá. Všechno je relativní a vztažené k tomu, jak dlouho jedeš na maximum :) Těžko to lze ale považovat za (dlouhodobou) průměrku. I těch jím odhadovaných 13-15 l/100km je prostě moc, nebo znáš někoho se 2nd gen, kdo to má po 10000 km?

S pěkným asfaltem bez děr, bez aut a spoustou zatáček se to od toho okruhu zas tolik neliší.

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

22. črc 2012 14:01

Nick píše: S pěkným asfaltem bez děr, bez aut a spoustou zatáček se to od toho okruhu zas tolik neliší.

Ale za takovou silnicí musíš někam do ciziny ne ? U nás je takový úsek k zahlídnutí opravdu vzácně a ještě max. 5km :D :D :D

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

05. srp 2012 20:27

porovnanie roznych uprav s-bez diffka vs. jcw z Hockenheimu
http://www.schirra-motoring.de/wp-conte ... sichts.pdf

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

01. říj 2012 21:52

zase gréci...ale pekne sa vyhrali
http://www.etuners.gr/en/index.php?s=13&t=204

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

01. říj 2012 22:34

speedy,pekny vycuc :bigups:
zaujimave cisla :twisted:

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

04. říj 2012 18:58

A Ešte jedna skor kozmetika...ale mate tam tie spoilery a ledky co ste riešili
http://www.ontherunmotorsports.com/inde ... &Itemid=90

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

04. říj 2012 19:14

speedygon79 píše:A Ešte jedna skor kozmetika...ale mate tam tie spoilery a ledky co ste riešili
http://www.ontherunmotorsports.com/inde ... &Itemid=90

paradne upravy ej ten podvozok by sa hodil :mrgreen:
a ten aero kit je teza na ebay v ponuke :bigups:

Re: Chiptuning COOPER S/JCW - otázky/zkušenosti/postřehy...

04. říj 2012 20:39

To je velká masírka :bigups:
Odeslat odpověď