Logo
Právě je 28. bře 2024 20:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kontrolka oleje na volnoběh
PříspěvekNapsal: 07. zář 2021 17:16 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. bře 2021 21:45
Příspěvky: 6
Bydliště: Zlín
Zdravím všechny! Mám už pár měsíců problém s kontrolkou tlaku oleje na volnoběh při zahřátém motoru. Měnil se senzor i olejové čerpadlo. Výměna senzoru nepomohla a po výměně čerpadla problém na chvíli ustal, ale teď se objevil zase a skoro vždy, když zastavím mi neustále bliká červená kontrolka oleje. Při lehkém doteku plynu hned zmizí. V servisu měřili tlak oleje a auto maže v pořádku. V servisu řekli, že objednají originální senzor tlaku oleje a uvidí, ale je to opět jen domněnka a pochybuju, že to něco spraví. Na autě pravděpodobně odchází palivové čerpadlo jelikož při studeném startu otáčky tak minutu různě skáčou mezi 800-1100, ale zatím jsme ho neměnili protože je to celkem dráhá záležitost a teď v létě kdy je teplo to zas takové problémy nedělá (v zimě to chcípalo a většinou nastartovalo až na několikátý pokus). Palivové čerpadlo zmiňuju kvůli tomu, že si říkám jestli tu kontrolku oleje třeba nezpůsobuje právě to. Budu rád za každou radu protože už mě to neustálé pípání docela vytáčí.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz