Logo
Právě je 28. bře 2024 21:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Popis üprav na mem Minicooperu R56 D
PříspěvekNapsal: 09. říj 2020 13:14 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 27. čer 2020 16:57
Příspěvky: 10
Bydliště: 91056 Erlangen/D
po 25 letem majitelstvi minicoopera 1 (1978) jsem si poridil ojeteho Minicoopera 2, typ R56 Diesel, normalni vykon 109 koni ( HDI Pegueot motor 1,6L),na kterem jsem provedl nasledujici upravy : motor jsem nacipoval na 150 koni, namontoval 3derovy spoiler na zadnich dverich, vpredu jsem namontoval na konsoli 4 pridavna svetla (Hella 180cm),na zadni naraznik zpetnou kameru s monitorem 7" na palubni desce, dale jsem vedle Otackomeru namontoval pridavne instrumenty - teplotu vody, teplotu oleje, Meric tlaku turba a do prostoru pred saltpakou jsem namontoval panel s uhlikoveho vlakna s voltmetrem a vypinacem na pridavne mlhovky ktery jsem vyrobil ve stylu panelu s ochranymi trmeny vedle vypinacu, dale jsem koupil starsi original Alu Minicooper disky (minilite), ktere jsem nechal nove vypiskovat a nastrikat praskovou barvou (stribrne)a kola jsem namontoval s novymi pneu (195/50/16) na distancni podlozky a' 2cm, takze ted jsou hrany kol soubezne s hranami umeleho blatniku,coz dela vuz siroky.Dale jsem namontoval u ridice 4 bodovy bezp.pas, ktery jsem prisrouboval vzadu za ridicem pod zadnim oknem v podlaze a vlevo vedle ridice spolu s normalnim pasem a u konsole jsem sel s preskou do zamku pasu,Dale jsem sehnal z Anglie sadu chromovych blend (castecne s nerezu),se kterymi jsem vybavil vsechny instrumenty,reproduktory,kliky dveri, vetraci trysky, kliky dveri zvenku, krouzky der na napoje,rucni brzdu,saltpaku, zrcatka a postrani blinkry, coz dava vozu nostalgicky vzhled,protoze vybaveni je komplet v kuzi. Potom jsem na podlahu u ridice a spolujezdce polozil sametove podlozky se znakem Unionjack. Ty pristroje na paubni desce jso bile,pasuji dobre k tachometru a otackomeru jen svitily modre, coz absolutne nepasuje k originalnim pristrojum, tak jsem modre osvetleni zrusil a dovnitr jsem zezadu nalepil 10mm cervene LED a ted sviti pristroje presne jako tachometr. nakonec jsem jeste namontoval tazne zarizeni s odendavaci kouli,ktere je komplett schovane za zaznim narazniken i s vyklapeci zasuvkou.nebylo to vic vahy, protoze jsem musel vymontovat ochranou sinu narazniku,kterou ted tvori konsole tazne koule. Nakonec jsem nastrikal cerne podbehy dveri original barvou a na bbok vozu jsem nalepil na hranu dveri dekor s napisem minicooper coz snizuje opticky plochu boku vozu.Na provoz mlhovek a couvaci kamery jsem postavil separatni ridici jednotku se vsemi blokovanimi svetel (kdyz sviti dalkove,nesmi svitit mlhovky,a.t.d) a zapojil jsem tu jednotku primo na baterii, tim jsem vyradil eventuelni chybne signaly od ridici jednotky motoru, a u toho tazneho zarizeni uz je automaticky taky takova ridici jednotka ze stejneho duvodu, tam se jen napichnou privody do zadnich konc.svetel,ktere ale nezatizi motorovou ridici jednotku ! Takhle vsechno perfektne bez poruch funguje, ten mini ma uzasnou akceleraci s krouticim momentem-270 Nm, mam spotrebu i pri sportovni jizde 7,3L, ale kdyz jede moje manzelka,zere mini 3,8L/100km. s pratelskym pozdravem,Honza


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz