Logo
Právě je 29. bře 2024 00:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 08. dub 2016 14:33 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 26. lis 2012 19:30
Příspěvky: 81
Bydliště: Košice
Zdravim MINI nadšencov,

mam taky problem s mojim MINI -2009 1,6. Ak pred zapnutim motoru necham kluce v zapalovani dlhsie ako povedzme minutu , tak sa po nastartovani rozsvieti kontrola ABS a brzdy a svieti pocas celej jazdy. Pokial do auta nasadnem vlozim kluc a nastartujem do minuty kontrolka ABS ani brzd sa nikdy neobjavi. Je to dost zvlastne. Startovanie mam na gombik a kluc v tvare klucenky ktory sa vklada cely do zapalovania.

Myslite ze to moze byt realny problem s brzdami alebo ABS? Alebo skor nejaka chyba. Istý mechanik (nie priamo v BMW) sa na to pozrel premazal chyby ale hovori ze tam nic nevidi. Ze treba ist priamo do BMW.

Za posledny mesiac sa mi dvakrat stalo ze ma auto prekvapilo spravanim, siel som do trochu ostrejsej zakruty, vozovka bola mokra po dazdi a dostal som mierny smyk ktory ESP vyrovnalo. A dnes som brzdil na rovnej mokrej ceste a znova auto presmyklo predtym nez zabrdzilo. Mam obute este zimne pneu a vonku bolo cca 15 stupnov. Moze to byt tym alebo fakt nejakym ABS ci inou elektronikou ?

Vie mi prosim niekto poradiť? Nerad by som na to ja alebo niekto kto tym MINI bude jazdit doplatil.

Pripadne viete poradit schopneho mechanika (mimo BMW) hocikde na Vychodnom Slovensku ktory by sa mi na to vedel pozriet?

Vopred veľké dík všetkým

_________________
MINI COOPER Black/White 12/2009 1,6 88kw
New engine since 02/13


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz