Prepnout do plneho zobrazeni
kola, pneu, brzdy, tlumiče, nápravy, výfuk...
Odeslat odpověď

Zimmermann kotouče

24. bře 2015 22:34

Ahoj, čekají mě teď brzy na Sku 128KW... Kupuju vrtané kotouče Zimmermann. Destičky od Zimm prý nevydrží dlouho. Jaký jsou nejlepší? Díky za rady :-)

Re: Zimmermann kotouče

25. bře 2015 08:52

Ja som mal zimermann kotuce a ATE dosky a super

Re: Zimmermann kotouče

25. bře 2015 19:13

Ja mel take ATE a pohoda - do doby nez jsem to vzal na okruh 8)
Na silnici vubec zadny problem ani pred tim a ani po tom, ale na okruhu v Myte, asi po pul kole, to zacalo vadnout. Pekne slapnes na brzdy, citis jak vymezis vule a cekas, ze to zabrzdi. Jakoze brzdilo, ale velmi bidne. Takze jsem se musel opirat do pedalu mnohem vice, az brutalne. Tim se to pravdepodobne hralo o to vic... :?
Ale jestli jen silnice, tak klido...
Jo a ted uz mam zlute EBC a to drzi celou dobu, i po nekolika kolech. Brutalne na ne naopak nesmim, pac to pak neni dost dobre riditelne. Mam teda pocit, ze je to s drazkovanymi kotouci trochu hlucnejsi, ale to jsem menil zaroven a nevim jak by to bylo s ATE.

Re: Zimmermann kotouče

26. bře 2015 19:22

Do kotoučů jdu, akorát ty desky nevím :P ATE jsi měl keramiku ?

Re: Zimmermann kotouče

26. bře 2015 20:08

Ty moje ATE byly asi nejake standard. Nevim, jestli to treba nerozlisuji barvou? Normalne cerne s potiskem ATE.
Vubec jsem je nezkoumal a i kdyz jsou predni tak v pulce vysky, tak jsem je vyhodil.
Teda mam je jeste na chatce neodvezene. Pripadne se muzu kouknout na cislo dilu. Snad by to mohlo jit precist. Jen nevim kdy se tam dostanu.
Odeslat odpověď