Prepnout do plneho zobrazeni
kola, pneu, brzdy, tlumiče, nápravy, výfuk...
Odeslat odpověď

Řízení - vrzání

03. říj 2012 18:23

..kamarád říká, že mám dát více nahlas rádio, ale mně to nedá :(

při otáčení kol při stání mi pokřupává (vrže) něco od řízení někde pod pedály. vím že předešlá generace měla problémy se servem, tady snad již ne. napadá vás co zkontrolovat?? :blink:

Re: Ŕízení - vrzání

03. říj 2012 19:02

Myslim, ze to bude vrchni ulozeni ikdyz to slysis od pedalu.

Re: Ŕízení - vrzání

03. říj 2012 19:19

Peppino píše:Myslim, ze to bude vrchni ulozeni ikdyz to slysis od pedalu.

myslíš někde ve sloupku řízení ? připadá mi že to vrže i když jen vychýlím volant do prava či leva

Re: Ŕízení - vrzání

03. říj 2012 19:48

tady to asi nikdo jeste neresil ale pohledal bych na US forech jestli to neni nejaka slabost.

Nekdy pomuze trocha bile vazeliny :idea: kouknem na to na jestedu vic hlav vic vi :wink:

Re: Ŕízení - vrzání

03. říj 2012 20:04

Jak pise pampe, okoukneme a poslechneme si to na Jestedu. Me to taky ruzne krupe a taky nevim kde je problem a zacina me to cim dal vic desit... Nerad bych nekde projel zatacku rovne...

Re: Ŕízení - vrzání

05. lis 2013 19:40

tak jsem si pořídil zánovní (prý najeto cca20K km řízení z JCW. máte někdo zkušenost jak ho ozkoušet před montáží? :shock:
Přílohy
R56 řízení.jpg

Re: Ŕízení - vrzání

05. lis 2013 22:51

Heeej! Co jsem kde prehlid? Ja chci taky vrzat rizenim pod Jestedem :D Kdy to je? Marne hkedam.Nesoukromnicte, vy z okresu na severu!

Re: Ŕízení - vrzání

05. lis 2013 23:38

Petře, pokud reaguješ na to co píšou výše, tak marně chytáš loňskou vodu.. :-)

Re: Ŕízení - vrzání

05. lis 2013 23:40

PetrXJR píše:Heeej! Co jsem kde prehlid? Ja chci taky vrzat rizenim pod Jestedem :D Kdy to je? Marne hkedam.Nesoukromnicte, vy z okresu na severu!

Dle data příspěvku to bylo před rokem :wink: .

Re: Ŕízení - vrzání

06. lis 2013 09:33

tak tak, letí to. No asi to nebude tak hrozný, když s tím jezdím už rok.


Jen že se to začalo projevovat v řízení, je tam vůle a ta se přenáší do volantu.

Re: Ŕízení - vrzání

06. lis 2013 12:04

Aha, no jo, no... Sem si nevzal brejle na čtení, no... a ty písmenka s datem jsou stejně malý jako smluvní podmínky úvěru od lichvářů :D Takže díky ostrovidům za rychlou orientaci v čase a prostoru. Fakt to letí :shock:
To řízení může mít víc příčin, jak bylo psáno. Já to mám aktuálně taky, už teda v další fázi. Vrzání přešlo do tupých ran na nerovnostecxh, příčinou je k.o. horní uložení a není to hotové proto, ež prostě není kdy. S tímhle se nějaký čas dá žít. Průběžně to řeším zesílením muziky :banana:

Re: Ŕízení - vrzání

07. lis 2013 10:13

jo tu radu znám, klepe tak si přidej volume

v řízení je vůle na tyči která z řízení vychází na pravé kolo
projevuje se jen při zatížení, na zvedáku jsou kola ok
při zapnutém motoru a cukání volantem znatelné rány, někde od serva
invelt to nacenil někde kolem 35tis.
výměna řízení prý opruz, musí dolu nápravnice a .. prý je dobrý mít připraven autogen

Re: Ŕízení - vrzání

27. led 2014 22:50

Nějaké novinky někdo ohledně výměny řízení na r56?? Jak to šlo? kolik to stálo? kde nejlépe sehnat? Děkuji

Re: Ŕízení - vrzání

28. led 2014 09:20

Řízení jsem sehnal přes eBay , ale zatím jsem se nedostal k výměně. Plán je řízení vytáhnout horem po odmontovani saní a přerušení hadic vedoucích nad řízením. Prý práce na den.

Re: Ŕízení - vrzání

09. úno 2014 16:17

řízení vyměněno. vrzání a vibrace jsou pryč. vrchem to nešlo. tak asi 4h práce.
Přílohy
image.jpeg
image.jpeg (96.47 KiB) Zobrazeno 11944 krát

Re: Ŕízení - vrzání

09. úno 2014 18:45

Good job Boys :bigups:
Ps.stejny princip jako u 1.gen. u vetsich operaci automaticky napravnice dolu bohuzel
Odeslat odpověď