Prepnout do plneho zobrazeni
interiéry, volanty, sedačky, tapecy...
Odeslat odpověď

Kontrola tlaku v pneumatikách

14. pro 2017 08:20

Ahoj, prosím o radu. Rozsvítila se mi kontrolka tlaku v pneumatikách, ta červená na malém budíku nad volantem. Když zajedu do menu, funkce RESET tam není (je tam prázdno). Nevím, jak se toho zbavit. Nějaký čas jsem jezdil s podhuštěnou gumou, ale kontrolka se paradoxně objevila až po dofouknutí. Díky za rady.

Re: Kontrola tlaku v pneumatikách

14. pro 2017 11:30

A jde o Mini druhé generace (2007-2014)? To menu se tam taky objeví jen pokud auto stojí, ne za jízdy.

Re: Kontrola tlaku v pneumatikách

14. pro 2017 11:43

Ano, CLUBMAN R55, rok 2008. Zkoušel jsem na křižovatce, když jsem stál na červenou. Ale zkusím to ještě jednou.

Re: Kontrola tlaku v pneumatikách

14. pro 2017 14:21

V manuálu přímo píšou udělat to po nastartování motoru.

Re: Kontrola tlaku v pneumatikách

14. pro 2017 16:51

Tak to nejde ani hned po nastartování, display je pořád prázdný. Chvíli jsem držel páčku a skočila tam chyba CC-ID 63. Nevím co s tím.

Re: Kontrola tlaku v pneumatikách

14. pro 2017 20:12

Stačí chvilku googlit.
Tady problém řeší a vyřeší.
http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=287246

Re: Kontrola tlaku v pneumatikách

14. pro 2017 21:58

Tam je odpověď "RTFM" :-D

Proklikáním menu vidíš volbu SET/INFO? Podržením tlačítka vstoupíš do tohoto podmenu. A proklikáním najdeš pneumatiku s vykřičníkem a nápisem reset. Nebo to tam fakt nemáš?

reset.png

Re: Kontrola tlaku v pneumatikách

14. pro 2017 22:28

Tohle znám, fakt nejsem tatar :) , ale RESET tam opravdu není. Bylo tam prazdno, teď je tam ta chyba.

Re: Kontrola tlaku v pneumatikách

15. pro 2017 14:01

Buď je to jen špatný postup, nebo je to jinde.https://www.youtube.com/watch?v=c6WJ_tAaMzw
Píchl bych pak diagnostiku a vymazal chyby pokud nějaké jsou, pak bych postup opakoval.
Je to stejné jako na všech BMW kolem tohoto roku.

...hledej :wink: , těžko se radí na dálku :roll:
Odeslat odpověď