Prepnout do plneho zobrazeni
interiéry, volanty, sedačky, tapecy...
Odeslat odpověď

Kontrolky - Funkce,Reset...Atd

21. dub 2014 10:15

Zdravím vás pánové, lepší a rychlejší než hledání na internetu bude, když se zeptám vás. Tahle kontrolka mi po nastartování začne svítit, potom se vypne a u km je malinkej vykřičník. Nesvítí vždycky, jen někdy.
Přílohy
image.jpeg

Re: Kontrolka dotaz

21. dub 2014 10:21

máš prasklou nějakou žárovku...

Re: Kontrolka dotaz

21. dub 2014 10:27

Diky za odpoved. A to muze byt cokoliv i vnitrek auta? Nebo jenom svetla? Omlouvam se za tyhle priblbly dotazy, hold cumim na vsechno jako puk. Moc moderni tohle na me :D predtim jsem mel jen BMW Z3 a VW Golf IV, tam to ukazovalo jen benzin kdyz dosel :D

Re: Kontrolka dotaz

21. dub 2014 10:29

To je tak slozity to zkusit? :-)

Jinak je to pro exterierove svetla

Re: Kontrolka dotaz

21. dub 2014 11:27

Vubec to neni slozite :) o neco slozitejsi je jen to, ze jsem obesel cely auto a vsechny svetla i brzdovy svitej bez problemu :)

Re: Kontrolka dotaz

21. dub 2014 11:38

I parkovacky, i osvetleni spz? :-)

To ti sviti od zacatku co si auto privezl? Nejsou dane ledky do parkovacek, osvetleni spz?

Re: Kontrolka dotaz

21. dub 2014 12:14

Mám rovnaký problém... Rovnaká ikonka žiarovky, ale pritom všetko svieti. Na diagnostike mi to vypísalo, že sa jedná o zadné svetla (obrysovky, spiatočky, blinkre, osvetlenie ŠPZ).

Re: Kontrolka dotaz

21. dub 2014 12:26

SPZ vsechno sviti bez prpblemu. Taky to asi zajedu hodit na diagnostiku, at to ukaze, kde je zakopanej pes. Ono to hlavne nesviti porad. Prumerne kazdy 3ti nastartovani se to rozsviti a potom to ma tendenci pipat pri delsi jizde.

Re: Kontrolka dotaz

21. dub 2014 12:30

Mas xenony? Pokud ne tak to může byt vlákno od dálkových světel....

Re: Kontrolka dotaz

21. dub 2014 12:36

Predni svetla jsou samozrejme xenony.

prosim rychlou pomoc mam danskej navod a nevim co to je

19. čer 2014 17:39

prosim o pomoc ukazala se mi cervena ikonka a nevim co to znamena doufam ze to neni nic vaznyho
Přílohy
mini cooper.jpg
prosim prosim o radu

Re: prosim rychlou pomoc mam danskej navod a nevim co to je

19. čer 2014 17:47

Kontrolka tlaku v pneumatikách. Zkontroluj tlak a zmáčkni resetovaci tlačítko a melo by byt vse ok.

Re: prosim rychlou pomoc mam danskej navod a nevim co to je

19. čer 2014 17:50

Jako fakt? není to nic vážnýho? sem zastavil na benzínce, a čekám zda je vše ok ... a resetovací tlačítko je který? a děkuju moc .... zachránil jste mě :)

Re: prosim rychlou pomoc mam danskej navod a nevim co to je

19. čer 2014 18:27

Resetuje sa to cez palubný PC.

https://www.youtube.com/watch?v=UijQ6RkEe0E
Odeslat odpověď