Prepnout do plneho zobrazeni
interiéry, volanty, sedačky, tapecy...
Odeslat odpověď

Zvlastni klic - Funkce ??

04. bře 2013 19:33

Som tu novy, takze vsetkych pozdravuje a tesim sa ze taketo forum existuje. Na zaciatok prichadzam s otazkou, co je to na obrazku, vozim to v aute a zatial som neodhalil na co by to asi mohlo byt. Nesmejte sa prosim, mam mini iba par tyzdnov. :shock:
Přílohy
IMG_02.jpg
IMG_02.jpg (12.92 KiB) Zobrazeno 10590 krát
IMG_01.jpg
IMG_01.jpg (10.86 KiB) Zobrazeno 10590 krát

Re: Co je to

04. bře 2013 19:51

Že by kouzelný šém s odkazem na kód ke klíčům? Vždycky jsem si myslel, že jenom s tímto Vám v autorizovaném servise udělají náhradní klíče... Opravte mne jestli se pletu.

Re: Co je to

04. bře 2013 19:55

V servisu Ti udelaji klice na zaklade overene kopie velkeho technickeho prukazu :D

Re: Co je to

04. bře 2013 20:01

Ajeje, nějaký další nápad? Díky za info... :oops:

Re: Co je to

04. bře 2013 20:06

hm, keby to bolo nieco ku klucom, cakal by som to pripojene ku klucom, ale toto bolo iba tak pohodene v drziaku na flasu/pohar, pravda je, ze som to zatial neskusal nikam strkat

Re: Co je to

04. bře 2013 20:12

tvarem je presne jako muj servisni klic / ale ten ma pouze drazku na odemknuti zamku /

V te hlavicce to vypada jak kdyby tam byl cip imobilizeru / jen Hadam / :idea:
Jaky je to rok / Model ??

ps. na origo sade klicu je jen pasek s carovym kodem jinak jako Peppino klice se objednavaji na zaklade VINU a dokladu

Re: Co je to

04. bře 2013 20:16

Když mě to připomíná takový ten servisní klíč, který jsem viděl u Audi, Škodovky. Většinou se předává při prodeji a pak se někde schová, že ho už nikdo nenajde... I to poutko nahoře tomu odpovídá.. nevím

Re: Co je to

04. bře 2013 20:18

pampeago píše:tvarem je presne jako muj servisni klic / ale ten ma pouze drazku na odemknuti zamku /

V te hlavicce to vypada jak kdyby tam byl cip imobilizeru / jen Hadam / :idea:
Jaky je to rok / Model ??

ps. na origo sade klicu je jen pasek s carovym kodem jinak jako Peppino klice se objednavaji na zaklade VINU a dokladu


jjj přesně tohle jsem myslel...

Re: Co je to

04. bře 2013 20:19

Mě to připomíná koupací klíč. Tedy klíč sloužící jen na odemknutí vozu nikoliv nastartování :wink:

Re: Co je to

04. bře 2013 20:38

ide o model MINI ONE r. 2012, no rano vyskusam, ci sa tym da odomknut auto ... dam vediet

Re: Co je to

05. bře 2013 08:50

Mnoo nejjednodussi bude se zeptat v BMW servise, az pojedes kolem. Mozna ti tady rekne Miniprdik, az se tady ukaze. :bigups:

Re: Co je to

05. bře 2013 09:29

Jen nápad.. mít ho v ruce vyzkoušel bych konzistenci, ale není to bílé měkké nebo poddajné? Podle tvaru bych opravdu tipoval na nějaký nouzový klíč (poslední záchranu), který je obalen nějakým ochraným obalem nebo povlakem a v případě nouze se použije..

Re: Co je to

05. bře 2013 10:38

pampe vyhrává tento kvíz :pohar: je v tom čip imobilizéru, lze s ním nastartovat, nikoliv odemknout vůz. Dnes už se k novým autům nedodává.

Re: Co je to

05. bře 2013 17:45

Takze moje zistenia:
- auto sa s tym odomknut urcite neda, nevojde to do zamku, resp. tak 1 cm :-)
- po vlozeni do drziaku na kluc, alebo ako to mam nazvat, sa auto nastartovat da, ale ...
- auto sa da nastartovat aj tak, ze tam vlozim ten drziak na kluc prazdny, cize vyznam sa mi znova straca.

tak jedine co mi zatial dava zmysel je, ze ak stratim kluce mozno podla toho vedia vyrobit nahradne ... ale to iba uvazujem ....

Re: Co je to

06. bře 2013 11:02

Vypinac airbagu to bude podla mna :)

Re: Co je to

06. bře 2013 11:07

Panove nevim co resite. Miniprdik Vam rekl jasne co to je. :alien:
Odeslat odpověď