Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Oprava karoserie

13. pro 2018 20:36

Ahoj všem, někdo mi na parkovišti trochu “vorval” minika a já tak trochu nevím jak to řešit. Přijde mi zbytečné s tímhle chodit ke klempířům jelikož je to tak 2x3 cm... dostanu se k tomu po demontáži světla? Hlavně moc nevím co všechno v tomhle místě u R56 je za díly pod lemováním, mám v místě “blatníku” nad kolem maličko vyboulené ke kolu a tak ani moc nevím co popřípadě koupit za díly. Vím že to je spíše kosmetické, ale nenechá mě to v klidu a nic jsem tu k tomu nenašel :( :lol:

Díky za případné rady! :)
Přílohy
B970524C-919C-448C-907F-8AFEF33523F4.jpeg

Re: Oprava karoserie

14. pro 2018 09:39

Já bych řekl, že to je totálně blbý místo a skrz světlo se tam moc nedostaneš. Když se podíváš na to jak jsem já opravoval rezavou díru pod světlem, uvidíš že s místem to tam je na prd. Tam se nedostaneš ani ze spodu. Moje je sice R53 ale u tebe to bude podobný. Viz fotky zde:
viewtopic.php?f=29&t=7038&start=20

Re: Oprava karoserie

14. pro 2018 13:52

big_ben_cz píše:Já bych řekl, že to je totálně blbý místo a skrz světlo se tam moc nedostaneš. Když se podíváš na to jak jsem já opravoval rezavou díru pod světlem, uvidíš že s místem to tam je na prd. Tam se nedostaneš ani ze spodu. Moje je sice R53 ale u tebe to bude podobný. Viz fotky zde:
viewtopic.php?f=29&t=7038&start=20


No právě... ale tereticky by to snad mohlo jít vytáhnout, je to relativně malý, lak je pak asi to nejmenší... :( je to pravděpodobně to nejmíň přístupné místo na karoserii :x
Odeslat odpověď