Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Klíč

10. kvě 2017 15:52

Zdravím, přestalo mi fungovat dálkové otevírání dveří. Zřejmě to bude baterkou, která je v klíčku 10 let. Dá se nějak vyměnit za novou samonabíjecí? Díky za rady.

Re: Klíč

10. kvě 2017 17:00

Pokud nemá tvůj MINI komfortní odemykání, pak baterie je nevýměnná, nabíjí se v kolébce zapalovací skříňky.
Klíčky pro komfortní odemykání (přiblížením se k vozu) mají výměnnou baterii.

Re: Klíč

10. kvě 2017 22:08

Díky. Rozebral jsem klíč a právě baterka je napájená, tak asi vyměnit nepůjde. Tak nevím, jestli by se dala napájet nová nebo jestli se musí (dá) koupit u dealera nový klíč.

Re: Klíč

11. kvě 2017 08:06

když je baterka napájená jde v klidu vyměnit ,mne to dělal v plzni jeden pan co delal v Inveltu, tam to dělat ,ale nechtějí,klíč se pak musí spárovat,
Řekl mi ,že baterie je dobíjecí,ale má svoji životnost ,stejně jako baterie v autě . Dobijí se kvúli tomu,aby se ti nezkracovala vzdálenost odemykání

Re: Klíč

18. kvě 2017 16:07

Díky za radu. Volal jsem do Renocaru a tam řekli, že si musím koupit nový klíč za 4 tis. a pak spárování dalších 1500. Tak nevím, jestli si mám zkusit vyměnit baterku nějak sám (odletovat a naletovat novou) a pak že by to oni přes diagnostiku spárovali? Netušíte někdo jak to za rozumný peníz vyřešit? Díky.

Re: Klíč

18. kvě 2017 17:44

OKCZ zde na foru aneb Ondra z Hradce Kralove. To se ti tam vyplati dojet...

Re: Klíč

18. kvě 2017 18:29

Díky moc! Snad začne pak fungovat :)
Odeslat odpověď