Logo
Právě je 28. bře 2024 23:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nefunguje panorama
PříspěvekNapsal: 29. dub 2017 13:16 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. dub 2017 13:08
Příspěvky: 3
Bydliště: Slovensko
Zdravim vas clubaci
Konecne som si kupil Mini (rv 10/2007, 88kw) a nefunguje mi panorama. Ani netukne. Pozeral som poistky pri spolujazdcovych nohach a poistka je v pohode. Viete mi poradit co mam pozriet alebo ci ma panorama este nejake rele?
Dakujem za hocico...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nefunguje panorama
PříspěvekNapsal: 01. kvě 2017 10:53 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. dub 2017 13:08
Příspěvky: 3
Bydliště: Slovensko
Fuuuha vidim ze som nacal temu na ktoru sa odpovede moc nehrnu...tak skusim patrat a ked sa k niecomu dostanem tak to sem hned hodim. mozno niekomu pomozem...keby vas medzitym nieco napadlo kludne to sem hodte ;-)
Zatial dik


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nefunguje panorama
PříspěvekNapsal: 14. kvě 2017 19:19 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. dub 2017 13:08
Příspěvky: 3
Bydliště: Slovensko
Zdravim vsetkych
Tak idem vniest trosku svetla do problemu. Tak som rozobral vnutorny kryt a nasiel motor otvarajuci strechu. Hned som zbadal ze je z neho vytiahnuty kabel. Na chvilu som si pomyslel ze by som mohol mat take stastie a ze cela strecha nefunguje iba kvoli vytiahnutemu kablu....ale iba na chvilu. Zasunul som kabel a skusil otvorit stresne okno...zacala sa otvarat iba prava strana,tak ze sa kusok odklopila a potom zacalo rapkanie v motore. Samozrejme ze okno sa uz nedalo ani otvorit ani zavriet. Takze nastalo rozoberanie. Vymontoval som obidve skla aj motor,samozrejme premazal a rozbehal cely mechanizmus otvarania. Kym skla neboli nahodene tak som to vyskusal a pekne sa to aj otvorilo aj zatvorilo. Hned ako som nahodil skla tak to urobilo to iste ako na zaciatku (otvorila sa iba prava strana a koniec,takze zas demontovat skla,dat mechanizmus do zakladnej polohy a nahodit skla)
Otazka znie. Vsetci tu pisali ze im zacalo preskakovat to plastove koliecko v motore lebo sa zodralo,ale mne sa zda ze mi preskakuje to kovove ozubene koliesko co priamo hybe s boudenami. Hybe iba s jedny a druhy preskakuje. Neriesil takyto problem niekto???daju sa vymenit iba tie boudeny?
Dakujem...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nefunguje panorama
PříspěvekNapsal: 03. srp 2019 18:50 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 23. srp 2018 09:05
Příspěvky: 1
Bydliště: Ústí nad Labem
Rád bych znovu otevřel toto téma.

Koupil jsem R56 kde nefungovala panorama.

Rozebral jsem motůrek a zjistil velké opotřebování malého ocelového kolečka a zatemované bowdeny ve stresním okne (zatemované sponamy a zrejme hodne starou cernou vazelinou).

Jakmile jsem dle navodu poridil novy moturek z E60 a vymenil tu prevodovku tak se podarilo okno otevrit.

Pri zavirani se ale pokazde oprelo o tu vetrnou roletku a nesel zpátky. Demontoval jsem roletku ale nepomohlo to. Okno se uplne nezavrelo.
Zjistil jsem ze okno se zarazi o tesnicu gumu kolem celho stresniho okna (v nekterych mistech byla guma odlepena).
Tak jsem sundal celou tesnici gumu a doufal ze to pujde zavrit.

Tedy kdyz se zavira slysim preskakovat to kolecko o ten bowden. Je to hroznej zvuk a v jistem okamziku to okno zkrouti. Neni mozne to nejak narovnat a nedari se to dovrit. Chyby cca 2cm na dozavreni.

Je nějaká možnost vyměnit ty bowdeny? popřípadě nějak jinak zavřit okno?

Za každou radu budu rád.

děkuji předem.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz