Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Ostřikovače světel R56

17. zář 2016 11:26

Ahoj, nikdy se mi nevysunuly.. A tak jsem koupil nové čerpadýlko a konečně se aspoň vysunují :D Akorát nic nestříká.. Ostřikovače jsem sundal ze světel a ručně vytáhnul ( taky jsem ulomil obě krytky ) a když do nich naleju vodu a stlačím, tak to stříká jak blázen :D Zkusil jsem je mezi sebou přehodit a je to stejný, když jsou odpojený, tak tou hadicí lítá fakt dost vody. Je možný, že by byly nějak ucpaný a nebo rozbitýho něco uvnitř? Popř. nějaká rada, zkušenost :) Díky

Re: Ostřikovače světel R56

17. zář 2016 12:42

Zkontroloval bych hadičky, jestli nejsou někde zlomené. Měli jsme podobný problém, jen u ostřikovačů oken. Pokud byla kapota zavřená, vše fungovalo. Jakmile se zavřela, hadička se skřípla a nestříkala. Vždycky to dalo dost práce zavřít kapotu tak, aby hadička zůstala průchodná. Nakonec to vyřešili v servisu lepším protažením hadičky, aby se pořád někde neskřípala. Já na to neměl nervy.

Re: Ostřikovače světel R56

17. zář 2016 13:04

Teďka jsem měl obě hadice venku a je jako nová :D A tak jsem zkusil hadici zvednout a naplnit vodou a pak připojit ostřikovač, teďka mám siestu po obědě a pak se na to vrhnu :D

Re: Ostřikovače světel R56

17. zář 2016 13:57

Já to nemyslel tak, že by byla poškozená, ale jestli ve stavu, v jakém je v autě, není někde skřípnutá.

Re: Ostřikovače světel R56

17. zář 2016 15:37

Tak jsem to fakt vyřešil :D Bylo to zavzdušněný, když byl připojen ostřikovač na hadičku s vodou, tak se sice vysunul, ale nic nestříkalo.. Hadičku jsem odpojil, dal co nejníže a když začala téct kapalina, tak tak jsem ostřikovače napojil. Problém vyřešen, díky za poznatky :)
Odeslat odpověď