Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Re: Roof Decor

28. bře 2017 08:31

OK, díky za info, také jsem objednal ty levnější čistě bílé bez tmavého okraje. Jestli dojdou, tak pak udělám fotky :-D Nějaké tipy jak nalepit na kapotu? Mýdlová voda apod.?

Re: Roof Decor

28. bře 2017 09:09

Držím palce ať to dojde. Já bohužel nic. Mýdlová voda snižuje životnost (to říkaj lepiči).

Re: Roof Decor

28. bře 2017 22:44

schimi píše:OK, díky za info, také jsem objednal ty levnější čistě bílé bez tmavého okraje. Jestli dojdou, tak pak udělám fotky :-D Nějaké tipy jak nalepit na kapotu? Mýdlová voda apod.?

Není zač!
Používal jsem ten návod (je to pro 1. generace, určitě způsob je stejní jenom čísla o pozice pruhu na kufru budou jiní)
A ještě mám video o tom 8)

Re: Roof Decor

02. kvě 2017 06:55

Doplňuji zkušenost s mini-graphics.co.uk

Velmi rychlé doručení, zabaleno v tubusu, s návodem i s plastovou kartičkou na vyhlazení bublin.
Rozměr OK, nalepení nebylo složité, nejsložitější bylo vyměřit polohu pruhů.

Práce tak na 30 minut.... rozměřit, přilepit lepicí páskou, polovinu pruhu odlepit spodní papír, nastříkat kapotu vodou, postupně přitiskávat na kapotu za neustálého vyhánění vody a bublin dodanou plastovou kartičkou. To samé pak zopakovat s druhou polovinou pruhu.
Následně je doporučeno fénovat a vysušit tak zbytky vody. Já to nedělal, jen jsem ještě pruh přejel plastovou kartičkou a čistým hadříkem a chvilku počkat.
Na závěr je totiž nutno sundat vrchní krycí folii z pruhu, pokud vám pruh na kapotě ještě nedrží, tak si ho strhnete. Proto je tam doporučeno to fénování. Ale když budete opatrní, jde to i bez toho.
Pak už jen ještě jednou přejet čistým hadrem případně opatrně kartičkou vyhnat poslední případné bublinky.

A pozor, bílý pruh je fakt zářivě bílý, takže v porovnání s ním jsou teď střecha a zrcátka tak trochu zašlé :) :)
Přílohy
mini_r56_bonnet_stripes.jpg
Bílé pruhy z mini-graphics.co.uk

Re: Roof Decor

02. kvě 2017 09:57

Závidím... mně ani po opakovaném mailu nic nepřišlo :oha:

Re: Roof Decor

02. kvě 2017 10:44

Na můj email, ve kterém jsem je žádal o číslo zásilky také nereagovali. Zásilku poslali přes Royal Air Mail a dál ji doručovalo GLS.
Také mi to málem nedoručili, nebylo na balíku uvedeno telefonní číslo a já nebyl v místě doručení k nalezení, naštěstí GLS poslalo do pobočky české pošty v místě doručení dopis na moje jméno a díky tomu jsem balík dohledal.

Takže problém v komunikaci mají, problém v nedoručení může být na straně dopravce který nemá kontakt na adresáta :)
Odeslat odpověď