Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Srážka se zajícem - následky

04. čer 2016 22:00

Zdravím,
Asi 2 dny zpátky sem srazil zajíce ve 120 km/h , který mi rozlomil přední nárazník, zarazil mlhovku, a urval pár plastových krytek apod. , Bohužel nejhorší, že mi promáčknul a trochu zohýbal spodní část chladiče. Nyní se občas stává, především když pustím klimatizaci, že se spouští ten ventilátor u chladiče a v tu chvíli to šíleně řve a vypadá to jak kdyz jede nějakej šílenec, pomůže jen vypnout/zapnout motor. Spouští se jen občas. kapalina je stále v normě. Každopádně auto jezdí a a nic se zatím neděje.
Díky za nějaké návrhy.. :blush:

Re: Srážka se zajícem - následky

04. čer 2016 22:06

Nejlépe oprava ,ale mužeš zkusit vyhnout chladič zpět at o něj nedře vrtule.

Re: Srážka se zajícem - následky

04. čer 2016 22:09

Opravu to bude chtít určitě, jen sem teď hodně na mizině, katalyzátor a další vecičky za 64 tisíc, a hned ten den co sem si to vzal ze servisu tohle... Fakt na posrání.. Jezdit potřebuju, čili musím to s tím ted vydrzet... S tou vrtulí, spouští se asi z duvodu, ze je neco v háji.. :( :( :(

Re: Srážka se zajícem - následky

04. čer 2016 22:14

Dát za opravu auta 64tkč není zas tak normální. Kat jsem prodal za 3,5 tkč. Řešení bych viděl jednoduché nezapínat klimu jelikož sepne automaticky sahara :shock:

Re: Srážka se zajícem - následky

04. čer 2016 22:24

Asi jo :) Tak radši zatím budu zazivat já saharu :D

Re: Srážka se zajícem - následky

06. čer 2016 09:30

Me to to stalo taky. Auto asi 3 mesice stary (pred 5 rokama). Naraznik, mlhovka, oba chladice, nejaky vystuhy. Oprava za cca 80 000Kč. Ale smazla to havarijka, takze sem z toho jeste vysel dobre.

Re: Srážka se zajícem - následky

06. čer 2016 09:58

Ty jo, to by jeden neřekl, co udělá jeden malej několika kilovej ušák...
To připojištění srážky se zvěří za 4 stovky ročně se mi nyní nezdá zas tak špatná věc.

Re: Srážka se zajícem - následky

06. čer 2016 12:31

Pokud častěji (a rychle), jezdíš kolem polí, nebo v lese, kde je zvěř ve větších počtech, tak rozhodně.
Odeslat odpověď