Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Nedolehajici dvere?

17. úno 2014 15:34

Zdravim, mam takovy zvlastni problem. Vsiml jsem si najednou, ze nedolehaji dobre dvere u spolujezdce - pritom ale je divne, ze okno i prahy dolehaji; skvira (cca 3-4mm) je ve vysce kliky a stribrne listy pod oknem. Skvira zustava, i kdyz na dvere poradne zatlacim...
Nevim jak se to mohlo stat, auto bourane nikdy nebylo. Naposledy byla menena odrena chromovana klika na techto dverich, ale nejsem schopen rict, jestli ta skvira tam byla ci nebyla uz predtim.

Ocenil bych napady, pokud nekdo zna mechanismy otvirani dveri.
Diky!
Přílohy
dvere__mini.jpg
dvere__mini.jpg (142.2 KiB) Zobrazeno 5247 krát

Re: nedolehajici dvere?

17. úno 2014 18:14

Nemáš povolené šróby na zámku? Zatvarajú sa bez problémov?

Re: nedolehajici dvere?

17. úno 2014 19:06

zamek je na pevno.. serizuje se doraz v B-sloupku / ten Chromovy na boku pri otevrenych dverich :wink: /

Je plovouci a muze se ladit / 2 Torx srouby / ...samo po pritazeni mozna bude potreba doladit i okno
Přílohy
Mini-Cooper-Countryman-ALL4-15-625x416.jpg
Mini-Cooper-Countryman-ALL4-15-625x416.jpg (69.09 KiB) Zobrazeno 5206 krát

Re: Nedolehajici dvere?

18. úno 2014 10:28

Diky moc za tip, zkusim si s tim pohrat! stejne ale nechapu, jak se to mohlo stat :)

Re: Nedolehajici dvere?

18. úno 2014 10:30

To je hned. Nesmis pri sexu takovu silou tlacit mladou do dveri. :blush:

Re: Nedolehajici dvere?

18. úno 2014 22:40

@Blacky: To by si zaslouzilo dat do Unauth Manualu Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

Re: Nedolehajici dvere?

18. úno 2014 23:12

Asi použili tento návod :D
Přílohy
Love.jpg
Love.jpg (180.79 KiB) Zobrazeno 5099 krát

Re: Nedolehajici dvere?

19. úno 2014 19:58

ja tam mam tiež taku špáru, iba na vrchu dverí ten obluk nieako nedolieha. No a prekvapenie že dalšie dva mini čo som videl tak ta sama chyba. :shock: :shock: bud náhoda alebo už neviem, ale na tom mojom mi to príde akoby to nesedelo od nova...... Lak som meral prístrojom a podľa všetkého to lakované a tmelené po nieakej nehode nebolo..... ja si to moc nevšímam, šoferova strana je ok, tak to neriešim :lol:
Odeslat odpověď