Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Tuning Galerie Gen.2

16. bře 2012 12:11

inspirace a co vás kde na netu zaujalo :wink:

..zajimavý narazník od Garbino
Přílohy
clubman2.jpg
clubman2.jpg (193.08 KiB) Zobrazeno 17318 krát
clubman1.jpg
clubman1.jpg (177.34 KiB) Zobrazeno 17318 krát
strecha1.jpg
strecha1.jpg (106.15 KiB) Zobrazeno 17323 krát
gambino3.jpg
gambino3.jpg (72.6 KiB) Zobrazeno 17325 krát
gambino2.jpg
gambino2.jpg (64.38 KiB) Zobrazeno 17325 krát
gambino.jpg
gambino.jpg (68.09 KiB) Zobrazeno 17325 krát

Re: Tuning Galerie Gen.2

01. dub 2012 14:38

Nová podoba Countryman - Yachtsman
Přílohy
1.jpg
1.jpg (40.99 KiB) Zobrazeno 17234 krát
2.jpg
2.jpg (58.5 KiB) Zobrazeno 17234 krát

Re: Tuning Galerie Gen.2

01. dub 2012 20:24

Ládík píše:Nová podoba Countryman - Yachtsman



LOL

Re: Tuning Galerie Gen.2

01. dub 2012 20:58

Je to FAKE, nebo to fakt muze plavat?

Re: Tuning Galerie Gen.2

01. dub 2012 21:17

BMW’s Mini compact-car division said today it will unveil a new amphibious model called the Yachtsman during the New York International Auto Show later this week. The announcement is part of a Mini tradition of prank press releases on April Fools Day.

The vehicle, which looks a standard Mini with the bow of a military landing craft grafted to its nose, is said to be equipped with a number of special features including shark-resistant undercoating, a rod and trolling reel for catching marlin and an emergency sail rigged to the vehicle’s antenna.

“Our exciting MINI Cooper Yachtsman is the ultimate extension of the MINI brand, expanding our line-up to seven models in the USA and offering consumers even more ways to enjoy MINI ownership in a manner best-suited to their individual taste and location,” said Jim McDowell, vice president of Mini USA.

McDowell also said the new vehicle “will become an instant status symbol, a car/boat combo that evokes ‘land/sea envy’ in equal measure.”

In its spoofy press release Mini said the Yachtsman will cost $236,000 and come with a warranty that includes 3-years of free mooring, “annual dry-docking and free barnacle removal, for the original captain.”


Obrázek

Re: Tuning Galerie Gen.2

01. dub 2012 21:20

To je velký maso :lol:
Tady pořád blbneme s čipama, powerboxama, kolama, podvozkem a tak podobně, ale tohle je pořádná úprava :bigups:

Re: Tuning Galerie Gen.2

01. dub 2012 21:22

Aha jasný. Ať žije aprííl :banana:

Re: Tuning Galerie Gen.2

14. říj 2012 22:48

vidim darek pro CM Speedy :wink:

jinak inspirace od Jan Speedu
Přílohy
country_KRIDLO1.jpg
country_KRIDLO1.jpg (161.32 KiB) Zobrazeno 16958 krát
country_KRIDLO.jpg
country_KRIDLO.jpg (148.41 KiB) Zobrazeno 16958 krát

Re: Tuning Galerie Gen.2

14. říj 2012 22:58

dik za hec...celkom zaujimavé....

štýl toho zadného spoileru sa blíži trošku R56 aero paketu....na mňa to je už celkom dosť...
ja už zvonku nebudem riešiť nateraz nič...páči sa mi tak ako je...
chvíľku som ešte zvažoval zadný jcw nárazník a nálepku na kufor...ale nebudem dávať ani jedno...
menej je niekedy viac...

Re: Tuning Galerie Gen.2

14. říj 2012 23:06

vsak to bylo myslene jako provokace.. :wink: treba WRC kridlo je nadhera ale na zavodnim specialu to kde ma svuj ucel .

ps. takhle by mu to asi u nas doma sluselo
Přílohy
duel.jpg
duel.jpg (23.9 KiB) Zobrazeno 16950 krát

Re: Tuning Galerie Gen.2

14. říj 2012 23:14

jasné, v pho...síce je pekné a to krídlo čo ma Pech na aute a prdík vedľa prac.stolu je ešte krajšie...
ale to je pekné na tom aute kde je...

šlušet asi slušelo...ale prvé ráno, kedy by silničári ostali prekvapení a predný splitter by si mal ako radlicu...
a po chvilke ho zberal.... :wink:

Re: Tuning Galerie Gen.2

17. dub 2013 20:42

narazil som na to náhodou...snáď tam najdú niečo pre sebe majitelia Country-Pace-man-a

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 226&type=1

skúšal niekto tu plasmu?
http://www.okadaprojects.com/usa/products_direct.htm

Re: Tuning Galerie Gen.2

29. dub 2015 09:19

Wide Body kit od japonskeho upravce Liberty-Walk pro R56
liberty_z.jpg
liberty_n.jpg



..predek mi uplne nesedne ale ten zadek ma sakra do siroka :mrgreen: :bigups:

Re: Tuning Galerie Gen.2

29. dub 2015 23:49

Pampe nerad Te zklamu, ale vizualy jsou delane v nejakem 3D programu. Buh vi, jak to bude nakonec vypadat :bigups:

Re: Tuning Galerie Gen.2

30. dub 2015 07:59

ale cenik na cervenec uz maji Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

Re: Tuning Galerie Gen.2

28. kvě 2015 22:47

Ahoj, jsem tu nový, možná píšu na špatné místo, tak mě kdyžtak nasměrujte prosím.

Koupil jsem si Mini Cooper z roku 2009 a rád bych ho trošku vylepšil. Na internetu jsem hledal různé body kity a mám pocit, že vše co še dělá je jen na verzi "S" (to odhaduju podle toho, že na všech fotkách s nějakým kitem je vždy to typické "eskové" sání na kapotě). Nebo je to tak, že součástí body kmitu na obyč Coopera je možné mít tam i to sání? Jak to je?

Mohl byste mi někdo doporučit nějaký katalog, web, dílnu, cokoli. Kde se dá něco vybrat?

Případně.. Od čeho je nejlepší začít při vylepšování prcka?

Předem moc děkuju za tipy.

Denny

Re: Tuning Galerie Gen.2

29. kvě 2015 07:03

Ahoj, JCW aero kit sa dá kúpiť aj na klasického Coopera. Čo sa týka sania na eSkovej kapote - tak samozrejme si môžeš vymeniť celú kapotu a sanie tam môžeš mať. Záleží len na financiách.

O žiadnom katalógu neviem, väčšinou som len tak chodil po internete a pozeral, čo sa dá kúpiť/vymeniť. AleMini/BMW dealer by mal mať dostupný zoznam všetkých možných retrofitov, tak skús kontaktovať priamo ich.

Od čoho začať? Záleži, čo ti ako prvé vadí. Vzhľad? Podvozok? Brzdy? ...?

Re: Tuning Galerie Gen.2

30. kvě 2015 21:27

Ahoj deli, dǐky moc za reakci.

Sám ještě nevím u čeho začít. Nejspíš fóliemi na zadní okna, abych mohl nechávat věci v kufru i se složenými sedačkami.

Pak úplně nevím... Asi nejdřív načerpám inspiraci na nějakém srazu. Nejsem si totiž jistý kterým směrem se vydat... Chystá se něco?

Re: Tuning Galerie Gen.2

31. kvě 2015 22:54

No ja nejdriv vymenil dvourameny volant za trirameny, doplnil tempomat a pak auto snizil. Rozhodne nelituji :P

Re: Tuning Galerie Gen.2

05. črc 2015 16:48

Tak už jsem si promyslel ty úpravy... Asi toho bude víc :D Jen vůbec nemám představu o nákladnosti. Chtěl bych jít do:
Exteriér
- ledkové mlhovky pro denní svícení
- krátkou anténu místo té klasické origoš
- tmavé folie na zadní okna
- body kit viz. obrázek
IMG_5612.jpg
- 17' kola
- komplet lakování
- ochranná čirá folie na nový lak
- oplastování podvozku

Motor
- chiptuning
- přidání turba a sání alá eSko

Co sí o tom myslíte kluci? Kolik zhruba můžou stát jednotlivé položky? A komu byste to svěřili jako zakázku? Četl jsem tu o autoservisu "Pupík".

Máte k tomu nějaké myšlenky. Na co si dát pozor, do čeho jít, případně nejít...

Budu moc rád za rady zkušenějších.
Odeslat odpověď