karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Problem s ostřikovači-ostřikováním skel , světlometů

13. úno 2010 16:41

Jeden měsíc jsem majitelem Mini Coopera rok výroby 2008. Překvapil mne slabý výkon ostřikovačů předního skla, proto jsem ho reklamoval u prodejce BMW v Německu. Nejprve vyčistili nádržku, prý v ní bylo něco jako želé. Sotva jsem vyjel ze servisu, přestaly stříkat úplně. Druhý den mi vyměnili čerpadlo, ale stříká to tak slabě, že už při rychlosti 60 km/h nedostříkne na sklo. JAK MÁ VŮBEC STANDARDNĚ STŘÍKAT? Jezdil jsem různými auty, ale takhle zdechle nestříkalo ani jedno z nich. A to neměla vyhřívaný trysky ostřikovačů jako tenhle Cooper.

Re: Slabý ostřik u MINI Coopera r. v. 2008

14. úno 2010 10:59

Zkus kompresorem profouknout ještě hadičky, ale před tím sundej trysky

Re: Slabý ostřik u MINI Coopera r. v. 2008

14. úno 2010 12:57

To je záležitost servisu,auto je v záruce.Jediná rada je vyzkoušet po opravě a teprve pak převzít a podepsat protokol,jinak nechej znovu opravit,jako reklamaci.Pokud by ti našli ale nečistoty v systému,zaplatíš celou opravu ty.
Máme S 2003 a stříká to dostatečně,ale taky to není žádná hitparáda,ideál by byly rozprašovací trysky.

Re: Slabý ostřik u MINI Coopera r. v. 2008

16. úno 2010 19:26

Tak to byla skřípnutá hadička...

nefunkčne ostrekovanie xenonov

27. dub 2011 14:53

zdravím vás, mám problém s ostrekovaním svetiel, motorček funguje, ostrekovače vytlačí vonku ale voda nejde, neviete mi poradiť čo s tým môže byť? a voda nikde netečie

Re: Problem s ostřikovači-ostřikováním skel , světlometů

15. led 2013 19:34

Ahoj, chtěl bych se zeptat zda by nekdo z vas nemohl vyfotit trysku ostrikovace zadniho okna. :?: Jde mi o to, ze mi z Inveltu poslali misto sterace z R50 sterac sterac na vase nova mini, ale nejak v nem jaksi chybi tryska. Mam vsechny dily co jsou na obrazku, ale kde je/kde ma byt tryska nevim.... Diky. :)
Přílohy
320.png
320.png (23.86 KiB) Zobrazeno 6280 krát

Re: Problem s ostřikovači-ostřikováním skel , světlometů

15. led 2013 20:10

5 je tryska vzialenost ostreku sa na nej tiez nastavuje
_._._._._ je smer kvapliny ostreku az do cisla 5

aspon mne to tak funguje :bigups:

Re: Problem s ostřikovači-ostřikováním skel , světlometů

15. led 2013 21:41

namontuj to tak....aspoň ti to pomože na lepičov na zadok....
http://www.youtube.com/watch?v=aippfjsLIBU

Re: Problem s ostřikovači-ostřikováním skel , světlometů

16. led 2013 11:10

:-))) to je dobrý :banana:

Re: Problem s ostřikovači-ostřikováním skel , světlometů

17. led 2013 23:12

Pokud je auto v zaruce, nic neopravuj. Budou to hadičky a trysky. Musí stříkat až na střechu auta.
Odeslat odpověď