Prepnout do plneho zobrazeni
co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

Doraz okna

25. kvě 2018 22:43

Po výměne zámku a stahovačky mi nefuguje doraz okna (zavřu dveře a nic se neděje).
1. Je třeba spárovat nový zámek (oem díl přímo z dealerství Mini) :?:
2. Dá se naladit doraz přes diag, nebo nějakým jiným způsobem
Děkuji za odpovědi :bigups:

Re: Doraz okna

26. kvě 2018 09:10

Martinh píše:Po výměne zámku a stahovačky mi nefuguje doraz okna (zavřu dveře a nic se neděje).
1. Je třeba spárovat nový zámek (oem díl přímo z dealerství Mini) :?:
2. Dá se naladit doraz přes diag, nebo nějakým jiným způsobem
Děkuji za odpovědi :bigups:

Hledej "inicializace okna", už se to řešilo mnohokrát; a nepopsal jsi který Mini máš

Re: Doraz okna

27. kvě 2018 23:20

krolyk píše:
Martinh píše:Po výměne zámku a stahovačky mi nefuguje doraz okna (zavřu dveře a nic se neděje).
1. Je třeba spárovat nový zámek (oem díl přímo z dealerství Mini) :?:
2. Dá se naladit doraz přes diag, nebo nějakým jiným způsobem
Děkuji za odpovědi :bigups:

Hledej "inicializace okna", už se to řešilo mnohokrát; a nepopsal jsi který Mini máš



Dekuju za odpověď, zkousel jsem to hledat pod jinými klíčovými slovy. Zkusím pohledat. Jinak mám r53 2003 S.

Re: Doraz okna

28. kvě 2018 09:55

Martinh píše:Dekuju za odpověď, zkousel jsem to hledat pod jinými klíčovými slovy. Zkusím pohledat. Jinak mám r53 2003 S.

Pro R50-53 inicializace je jednoduchá: zavři dveře, stiskni tlačítko zavřeni okna, a drž ho až 5 vteřin nebo víc po tomu jak okno došlo do vrchu. Musí po inicializace zapamatovat tuto vrchní pozice, pak při otevíráni dveře okno musí jít 1cm dolu a při zavíráni dveře okno jde zpátky 1cm nahoru.

Re: Doraz okna

30. kvě 2018 20:12

krolyk píše:
Martinh píše:Dekuju za odpověď, zkousel jsem to hledat pod jinými klíčovými slovy. Zkusím pohledat. Jinak mám r53 2003 S.

Pro R50-53 inicializace je jednoduchá: zavři dveře, stiskni tlačítko zavřeni okna, a drž ho až 5 vteřin nebo víc po tomu jak okno došlo do vrchu. Musí po inicializace zapamatovat tuto vrchní pozice, pak při otevíráni dveře okno musí jít 1cm dolu a při zavíráni dveře okno jde zpátky 1cm nahoru.


Postupoval jsem podle návodu, ale okno je pořad v horní pozici, nechce dolu při otevření dveří.
Odeslat odpověď