Logo
Právě je 28. bře 2024 14:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 26. pro 2017 20:18 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 09. led 2016 18:48
Příspěvky: 4
Bydliště: Košice
Zdravíčko páni,

môj malý červený R50 je červavý... o vyradení ABS pre permanentnú chybu na pravom prednom kolese ani nebudem písať. Po výmene ložiska a čidla ABS ma to už aspoň neokopáva, ale nie je to bohviečo jazdiť priebežne bez a s vianočným stromom na palubke. Tam asi pomôže len vybrať ABS jednotku a pokukať čo sa jej nepáči... či to nieje podobná záludnosť ako s posilňovačom riadenia...

Viac ma ale trápi policajtom do očí bijúci problém s osvetlením značky a hlásenia otvoreného kufra, ktorý mi 23.12. počas 350km trasy k svokre vypiskoval viac alebo menej ale v zásade stále... pripadá mi to ako nejaké zlomené pierko v čidle, ktoré sa pri vyššej vlhkosti ozýva viac ako za sucha... dokonca mi kufor pri dobrzďovaní v križovatke otvorilo...

Nemá niekto podobnú skúsenosť? Idem ho meniť, ale chcem ho dať do poriadku pre prípadného nového nadšenca.

BMW diagnostika na elektro okruhu nezdetekovala žiadnu chybu :cry:

Ďakujem za akýkoľvek šťuchanec správnym smerom...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. pro 2017 19:24 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
nemáš v kufri vlhko :?:

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. pro 2017 11:41 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 09. led 2016 18:48
Příspěvky: 4
Bydliště: Košice
Citeľne ani viditeľne nie (stav pred rozborkou dverí)... ale pri hľadaní príčiny a dokumentovaní škôd som odhalil priesak ostrekovacej kvapaliny na boxe zadného stierača, podľa rozsahu stôp to tam nejaký, nie krátky čas pretekalo. Po demontovaní krytky mechanizmu strierača som neobjavil tesnenie v prechodke ostrekovacieho vedenia... takže kvapalina nemala problém pri ostrekovaní okna pretakať, prevody sa (našťastie plastové) kúpu v remixe maziva a ostrekovacej kvapaliny... Voda ďalej preteká pod krytkou z boxu a tečie priamo na konektor lišty kufra a následne priamo nadol do zámku kufra. Lištu som odpojil, vybral a vystriekal čističom na kontakty, cestou do práce mi však aj bez lišty kufor začal opäť vypiskovať, tak musím pozrieť aj na zámok. Snáď to nebude bolestný pohľad...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz