Prepnout do plneho zobrazeni
co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

Nefunguje "palubní počítač" pod otackomerem

11. dub 2016 18:49

Dobrý den zakoupili jsme ojeté mini 2002. Display pod otackomerem je pouze podsvícen ale žádné údaje neukazuje. Přítelkyně říká ze údajně předtim ukazoval ale, ze neco mackala a teď nic neukazuje. Myslel jsem ze se to nastavuje pomoci tlačítka nalevo od tachometru ale to nedělá vůbec nic. Děkuji predem za radu.

Re: Nefunguje "palubní počítač" pod otackomerem

11. dub 2016 19:00

Nejspíše ti odešel displey. Pokud budeš shánět mohu případně nabídnout.

Re: Nefunguje "palubní počítač" pod otackomerem

11. dub 2016 19:28

Co by hazela ta paráda? Je težké to vyměnit? Díky :-)

Re: Nefunguje "palubní počítač" pod otackomerem

11. dub 2016 19:31

Výměna je otázkou 2minut. Cena 500Kč.

Re: Nefunguje "palubní počítač" pod otackomerem

11. dub 2016 19:45

Dobre. Můžeme se spojit mailem nebo Fb? Pro lepší komunikaci.

Re: Nefunguje "palubní počítač" pod otackomerem

11. dub 2016 19:50

Fb nepoužívám a mail mirek.ko@centrum.cz

Re: Nefunguje "palubní počítač" pod otackomerem

17. pro 2018 10:48

Ahoj chlapi. Můžete sem dát výsledek? Bylo to tedy displejem? Koupil jsem si na dojíždění starého R50 a od začátku mi na displeji nic nesvítí (jen je podsvícený). Myslel jsem si, že je to OK, protože mám verzi bez počítače. Až později jsem se dozvěděl, že by tam měla být zobrazena teplota. Díky za reakci.

Re: Nefunguje "palubní počítač" pod otackomerem

27. říj 2021 10:24

Ahoj, nechci zakládat nové téma, mám přesně tento problém, auto jsme koupili už s nefunkčním dispejem, ale je podsvícený. Nevím, kde sehnat náhradní díl ani jak ho vyměnit. Někdo nějaký tip prosím? Jinak jde o R50 rok 2002. Díky.

Re: Nefunguje "palubní počítač" pod otackomerem

27. říj 2021 19:32

Pokud to je opravdu displayem, tak bych koupil pouzity otackomer a vymenil ho. Jsou to jenom dva torxy za otackomerem a konektor tamtez. To vymenite bez vetsich problemu :bigups:
Odeslat odpověď