Prepnout do plneho zobrazeni
co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

Re: Přídavná světla a vše kolem nich

26. led 2012 17:27

co jsem koukal tak v nazvu ma pro NM v popisu classic Mini ??

o drzakach a prislusenstvi montaze ani slovo ale mozna ti to potvrdil pri dotazu .....

jinak pekna cena oproti ostatnim

Re: Přídavná světla a vše kolem nich

26. led 2012 18:04

Má to tam napsané, a navíc to není hladké sklo, ale vroubkované....:-/ Damned. Asi budu hledat dál

Re: Přídavná světla a vše kolem nich

26. led 2012 18:11

Taky nám nejspíš origo, už jsem koupil auto i s něma. Bez spínače, fungujou s dálkovýma. Nic nerezne a to mám auto venku. Taky jezdím často v noci a po okresních cestách, jet pouze s potkvácíma si už nedoákžu představit. Je to vážně rozdíl oproti autům jen se dvěma světly. Jak píše Mekk, noc a den:-)
Jinak mám anglicky psaný manuál k instalaci origo světel se spínačem.

Re: Přídavná světla a vše kolem nich

11. lis 2016 01:05

Zdarec.
Musím si při nákupu přídavných dálkových světel nutně pořizovat i řídící jednotku?

Re: Přídavná světla a vše kolem nich

11. lis 2016 14:17

Patócs Jiří píše:Zdarec.
Musím si při nákupu přídavných dálkových světel nutně pořizovat i řídící jednotku?


Já jsem ji nepořizoval použil jsem relátko na spínání přes jednotku světel a napájení přímo na baterku. (Hrozná pakárna protáhnout kabel z kabiny do motoru)

PS: při koupi přídavných světel na Coupe a Roadster si dávejte bacha je to pakárna originální držáky na světla tam nepasují :D

Re: Přídavná světla a vše kolem nich

11. lis 2016 15:43

Díky za odpověď Losicku.
Už si přídaváčky v klidu objednám.
A stav se někdy na koncertu Melody Makers.
Jsem tamní trumpeťák.
Přílohy
20160621_132756-1032x581.jpg
Můůj!

Re: Přídavná světla a vše kolem nich

29. lis 2016 21:07

Za 60 min. nainstalováno a zapojeno.Připojeno k hlavním světlometům na konektor dálkových světel.Do kabiny tudíž nebylo potřeba nic protahovat.Řídící jednotce se nemuselo nic oznamovat. Je jí to šumafuk. :wink:
Přílohy
patocka 338.jpg
Odeslat odpověď