Logo
Právě je 28. dub 2024 06:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 11. bře 2011 12:10 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. bře 2011 11:28
Příspěvky: 28
Ahojte,mám problém. Mám mini 2003 85kw bez xenonů. Zapnu světla , a nezvedne se mi jedno světlo.Když dám světla na spodní polohu že svítí nízko tak funguje a když zvedám tak taky.Musím prostě sednout do auta,dát polohu dolů,nastartovat a zvednout a pak zase.I když nezvedne k klasické poloze,motorek vrčí,takže do něho šťáva teče.Jde světlo nějak sundat,rozebrat nebo nemůže být strhnutý nějaký šnek nebo něco?
Poraďte mi prosím,strašně me to s.re
Děkuju za pomoc


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. bře 2011 16:43 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Caues - mas zapeklity problem :biggrin: Me se to zda, ze je asi neco spatne uvnitr toho svetlometu - motorek je pres tahlo spojen se zrcadlem svetlometu a tam se mohlo neco bud uvolnit a nebo prasknout. Nevyhoda starych svetel je, ze se do nich prakticky neda dostat. Uz jsem to resil, kdyz jsem chtel lakovat vnitrky svetlometu. Dostanes se jen k vymene zarovek, k motorku ne e.. Ale muzes se pustit do gynekologicke operace a stourat do toho svetla tak, jak pisou tady: http://www.mini2.com/forum/first-generation-faults-fixes/177806-r50-cooper-headlight-leveling-problem-fixed.html

Na US foru to resilo nekolik lidi a jedina odpoved byla, vymenit cele svetlo.. Sorry

Jo a prodava je BlackSheep tady: http://new.minicooperklub.cz/viewtopic.php?f=3&t=3822&p=29928#p29928

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15. dub 2011 20:01 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2010 12:43
Příspěvky: 2
Ahoj, měl jsem podobný problém. Nešlo mi naklápění pravého světla. Odpojil jsem konektor
levého světla. Najednou začlo pravé světlo fungovat. Pak jsem připojil konektor levého světla
a odpojil konektor pravého. Pravé světlo taky fungovalo. Pak jsem zapojil oba konektory a světla chodí jak mají. Problém je podle mě v tom, že světla se musí zesynchronizovat, tzn.
že než zapojíš oba konektory tak je musíš mít obě ve stejné poloze. V mém případě, ve spodní.
Hodně štěstí.

:banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. dub 2011 19:48 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. bře 2011 11:28
Příspěvky: 28
Ahoj.Tak jsem pročetl vše co se dalo.Problémy se světly jsou všude,málo kdo si toho všimne,jen když třeba přijede ke zdi....No výměna světel nepomohla,tak mi poradili přehrát ECU "asi řídící jednotka si myslím".Umí to jen origo servis nebo mi někoho můžete doporučit?

Díky Milda


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz