Logo
Právě je 27. dub 2024 23:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 13. črc 2010 07:41 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 28. úno 2010 20:30
Příspěvky: 402
Bydliště: Hradec Králové
Jak myslis to na dalku?? :shock:

_________________
>>Little Bastard - New Mini Cooper S<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. črc 2010 08:26 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 80
Bydliště: Ostrava
tož normálně, podržíš tlačítko odemknout a okýnka sjedou a zamknout a zase se zavřou :wink:

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. črc 2010 11:42 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
No pokud mam relevantni informaci, tak okynka jdou na dalku jen stahnout - uz nejdou zavrit.. takze jak rika scooby - zmacknout a drzet tlacitko odemykani...

Zavrit lze otocenim a drzenim klicku v zamku dveri :bigups:

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Naposledy upravil worrycz dne 13. črc 2010 13:37, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. črc 2010 12:41 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 80
Bydliště: Ostrava
tak ono asi záleží vždy na výrobci, bral jsem v tomto případě v podaz Škodovku

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. črc 2010 13:06 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 28. úno 2010 20:30
Příspěvky: 402
Bydliště: Hradec Králové
Uz to jde...................................

Pomohla rada OKCZ.. "klikal" jsem vcera a nic a dneska jsem rikal, ze jestli je neco v prdeli, tak uz nemam co ztratit, poradne s tim zakvedlal a hle..... funguje to :D

DEKUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Jo a dalkou se stahnout okna, otevre se cele stresni okna.. Zavrit to tim nejde..

A kupodivo to ale klickem nejde..

Kazdopadne diiiky moooc :banana:

_________________
>>Little Bastard - New Mini Cooper S<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06. srp 2010 18:09 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. kvě 2010 11:20
Příspěvky: 176
Ahoj,

takze tohle me trapi taky. Uz jsme vypozoroval, ze kdyz prijde vedro, okynko normalne zatuhne, ale jde jeste "vyklikat" a jede dolu. Ovsem cas od casu, kdyz prijde chladnejsi pocasi a okynko zatuhne, normalne se dolu uz nerozjede ani po vyklikani. Takhle to zni logicky, ale chova se to nelogicky. Relatko normalne cvaka.
Rozlozil jsem asi na potreti a milion rad dvere, ale jakkoli schopnej ty tahla vycistit podle navodu na foru moc nejsem.
Vzdycky, se mi to nakonec rozjede - minule mi teda okynko neslo stahovat asi tri tydny, co jsem cekal na jeden dil z vyfuku - kdyz jsem ho vymenil, Minik me odmenil a mesic a pul vsechna okynka sla normalne (nekdy bylo potrevba vyklikat).

Ted asi pockam, az se otepli a okynko u ridice pujde stahovat normalne (zlobi vic) a stahnu ho do pulky, odstrojim tapecirung a zkusim to nejak vycistit, aniz to cele rozeberu, ale bojim se ze tak jedoduchy to asi nebude.

jestli mate nekdo nejakou uzitecnou radu, tak sem s ni :biggrin:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07. srp 2010 12:03 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 28. úno 2010 20:30
Příspěvky: 402
Bydliště: Hradec Králové
Radu nemam, ale kdyby jsi k tomu udelal foto dokumentaci mas u mne flasku na sraze :D

_________________
>>Little Bastard - New Mini Cooper S<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. lis 2010 21:11 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2010 08:29
Příspěvky: 246
Bydliště: Ostrava
tak ted mi v rozmezi tri dnu prestalo fungovat stahovani na obou dverich .... nejdriv u ridice a o tri dny pozdeji u spolujezdce. Tak ted babo rad .... je to ciste nahoda a nebo za tim mam hledat nejaky hlubsi problem ? Stahovani cvaka ..... nestahuje :( ("rozcvakat" i otevrit je dalkovym jsem to zkousel ....). Mozna na jare zase zacnou fungovat :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. lis 2010 21:31 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 314
Bydliště: Liberec
BlackSheep99 píše:
tak ted mi v rozmezi tri dnu prestalo fungovat stahovani na obou dverich .... nejdriv u ridice a o tri dny pozdeji u spolujezdce. Tak ted babo rad .... je to ciste nahoda a nebo za tim mam hledat nejaky hlubsi problem ? Stahovani cvaka ..... nestahuje :( ("rozcvakat" i otevrit je dalkovym jsem to zkousel ....). Mozna na jare zase zacnou fungovat :D


Na jaro nečekat, já myslím, že by pomohla třeba ozdravná cesta na sraz do LBC a pobyt na čerstvém vzduchu v 1012m nadmořské výšky :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. lis 2010 21:35 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2010 08:29
Příspěvky: 246
Bydliště: Ostrava
ikenamini píše:
BlackSheep99 píše:
tak ted mi v rozmezi tri dnu prestalo fungovat stahovani na obou dverich .... nejdriv u ridice a o tri dny pozdeji u spolujezdce. Tak ted babo rad .... je to ciste nahoda a nebo za tim mam hledat nejaky hlubsi problem ? Stahovani cvaka ..... nestahuje :( ("rozcvakat" i otevrit je dalkovym jsem to zkousel ....). Mozna na jare zase zacnou fungovat :D


Na jaro nečekat, já myslím, že by pomohla třeba ozdravná cesta na sraz do LBC a pobyt na čerstvém vzduchu v 1012m nadmořské výšky :wink:


ver tomu, ze kdyby to nebylo z OV 400km, tak bych urcite prijel. Od leta, co jsem si mini poridil, se na nejaky sraz tesim, ale nikdy to casove nevyslo :( a kdyz to vychazelo, tak jako ted, tak je to svinsky daleko.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. lis 2010 16:39 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 28. úno 2010 20:30
Příspěvky: 402
Bydliště: Hradec Králové
Nase Sko spinka kousek od Ostravy..

Na nesjizdeci okynko je jen jedna rada... rozcvakat, rozcvakat, rozcvakat a kdyz to nepomuze rozcvakat :lol:

_________________
>>Little Bastard - New Mini Cooper S<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. lis 2010 16:40 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2010 08:29
Příspěvky: 246
Bydliště: Ostrava
Kami píše:
Nase Sko spinka kousek od Ostravy..

Na nesjizdeci okynko je jen jedna rada... rozcvakat, rozcvakat, rozcvakat a kdyz to nepomuze rozcvakat :lol:


okynko u ridice z nejakeho zahadneho duvodu zase zacalo fungovat .... ted uz jen spolujezdec :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. lis 2010 16:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 28. úno 2010 20:30
Příspěvky: 402
Bydliště: Hradec Králové
nam to dela u Ska obcas po myti auta...

rekl bych, ze klasicka nemoc Mini :roll:

Ted nevim, jak rikat nasemu druhemu? Ne-esko :lol: to dikybohu nedela..

_________________
>>Little Bastard - New Mini Cooper S<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12. lis 2010 00:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. kvě 2010 11:20
Příspěvky: 176
Tak ja jsem s tím moc nepohnul, protoze v lete bylo moc horko a teď je zima:-)
Ale představuji si to tak, ze tam je nejakej chuchvalec špíny a ten to blokuje. Když je velký vedro tak se roztahne a nejde mi to. Teď jak je chladněji, už to zase chodi. Nejraději bych to odstrojil a táhla vystrikal treba wd40kou protoze by pry mohla i trochu čistit. Strasne nerad bych to rozebíral cely. Mám strach, ze to nedám dohromady.

Nemyslím si ze je to kontaktem. Rozcvakani udělá to, ze se to proste na chvíli urve a jde to. Pak to zase logicky zatuhne, jsem zvedavej na zimu až zacne mrznout:-) na sraz bych jel, ale mám to taky daleko a navic máme návštěvu. Užijte si to.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: John Cooper Works
PříspěvekNapsal: 17. dub 2011 22:36 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. bře 2011 23:57
Příspěvky: 1653
Bydliště: North Bohemia, origin MI, SVK
Mini Clubman JCW píše:
Ahoj, všem :) mám malý zádrhel na vozidle, potřeboval bych radu... .)

1/ jezdíte někdo v Plzni a okolí na servis někam jinam než do INVELTU? Případně kam?

2/ zlobí mne zavírání oken, již jsem to řešil na záruku a teď na jaře opět. Vždy po nějaké době se rozhodí doraz na okně a neustále nejde dovřít, někdy na 10 pokus ano, zároveň při otevírání/zavírání dveří přestane fungovat drobný posun okna. Nemáte někdo představu co s tím? V Inveltu prý přeinstalovali soft v jednotce, pak to fungovalo, cca týden. Zlobilo mne levé okno, závada se plynule přesunula na pravé...

3/ nevím jestli to má souvislost s bodem 2/, (přeinstalováním jednotky), při studeném startu něco pekelně rachotí z motoru, po ohřátí přestane... cca 1min. Pak vše funguje skvěle, bez jakýchkoliv pazvuků atd.

Jsou to pro mne divné závady, auto zakoupeno nové, teď má najeto 26tis... výměna oleje proběhla v 17tis, po 1 roce stáří vozidla. Samozřejmě, že jakmile je auto po záruce, tak v inveltu se se mnou nikdo moc nebaví (i když jsem zde vozidlo zakoupil), neustále mne posílají do Prahy...., zvažuji návštěvu MINIservisu ve Weidenu - pro mě stejně daleko. Mám k nim i větší důvěru, hlavně s cenou za servis!


Prosím o radu...:)



2. posuv okien s tlacidlom ide inac uplne v pohode? mne to suviselo celkove s posunom. tam su dve moznosti. prva je jednoduchsia ale trosku drastickejsia = pomaha proste prastit dozadu od tiahla otvarania...druha je otvorit tapacirung a precistit/premazat motorcek...jak pohon tak kontakty. videl som to asi pred 2 rokmi nagooglovaci. ked budes potrebovat mozem skusit najst.

3. vies blizsie identifikovat, odkial zvuk ide? pozri pod kapotu alebo lahni pod auto. to moze byt hafl veci, musis upresnit

dik
p

_________________
03 MC R50 where it all started...MINI obsession
07 MCS R56 speed...salt...pepper...chilli
11 CM SD R60 distance well done


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: John Cooper Works
PříspěvekNapsal: 18. dub 2011 10:24 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. bře 2010 16:08
Příspěvky: 31
Bydliště: Plzeň
Dnes jsem to chtěl natočit alespoň na telefon, a samozřejmě NIC :) zkusím zítra...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: John Cooper Works
PříspěvekNapsal: 18. dub 2011 10:26 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. bře 2010 16:08
Příspěvky: 31
Bydliště: Plzeň
Celkově ty posuvy okna jsou prý v poho, prý je to rozhozeno nějakým dorazem a nebo prý jsou nějak načaté motory v oknech... nechápu od čeho... po 2,5 letech provozu....?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: John Cooper Works
PříspěvekNapsal: 18. dub 2011 13:19 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 14. lis 2009 18:16
Příspěvky: 15
Bydliště: Orlová
Po zimě jsou koncové spínače často rozladěné. Seřídíš je tak, že při nastartovaném motoru spustíš ona úplně dolů a podržíš ovládací páčku cca 2 sec., pak vytáhneš okna úplně nahoru a zase podržíš páčku, vypneš motor. Stran rezonancí v motoru je rozsáhlé vlákno v sekci NM Jak na to: odkaz NM 07 opravy rozvodů motoru a turba. U modelů 07, 08 časté. Sám jsem po výměně turba raději při pazvucích po natartování preventivně měnil napínák rozvodového retězu. Nepodceň to.

_________________
MINI back to future!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. dub 2011 16:48 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
Potřebuji radu. Nefunguje mi automatické stažení/zajetí okýnka spolujezdce po krátkém cvaknutí čudlíku. Při držení funguje úplně normálně a u řidiče to funguje komplet dobře. Nenapadá vás něco?

_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. dub 2011 17:35 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2010 08:29
Příspěvky: 246
Bydliště: Ostrava
Nick píše:
Potřebuji radu. Nefunguje mi automatické stažení/zajetí okýnka spolujezdce po krátkém cvaknutí čudlíku. Při držení funguje úplně normálně a u řidiče to funguje komplet dobře. Nenapadá vás něco?



mam uplne ten samy "problem" .... nepodarilo se mi to vyresit :) kdybys na neco prisel, tak rekni


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz