Prepnout do plneho zobrazeni
co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

13. kvě 2012 12:18

O víkendu jsem se stavil u Ondry a nenapadaj mě dostatečný slova chvály, sice u mého MINI všechno na druhý pokus ale brilantní práce ;-)
Moc děkuji

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

21. kvě 2012 20:12

Zdravím chci se zeptat mam mini cooper D 2gen. R.v 2008 a nemám plně funkční palubní počítač. Ukazuje jen rychlos a chtěl bych aktivovat dojezd pruměrnou spotřebu a tak je to možne i u meho auta? Děkuji.

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

21. kvě 2012 20:15

Ahojda, není problém dodělat ;) Klidně mi napiš soukromou zprávu či email a můžeme se domluvit ;)

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

18. čer 2012 10:44

Mam takovou drobnost. Abych nezakladal novy vlakno, tak to pisnu sem. Treba to u 1gen funguje podobne.

Jde o ukazatel paliva, resp. vystrahy pri prazdne nadrzi. U me to funguje tak, ze oranzovy ukazatel ubyva. Kdyz dosahne posledni dve carky, tak hodi vystrahu na PP, zcervena a trvale sviti vykricnicek. To je jeste v pohode, ale kdyz klesne na jednu (posledni) carku, tak zustava symbol na PP trvale. Resp. da se tlacitkem PP vypnout, ale za par sekund je tam zase. To znamena, ze zmizi digitalni ukazatel rychlosti na PP a ja nevim kolik jedu. Dojezd byva nekde kolem 50km, takze se stim jeste v pohode da jezdit. Neslo by to nejak prekodovat, aby to nedelal?

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

18. čer 2012 11:51

Natankovat ? :banana:

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

18. čer 2012 12:35

Vidle píše:Natankovat ? :banana:

:bigups:

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

18. čer 2012 14:24

Od toho máš velký budík :mrgreen: Taky mě to párkrát štvalo, ale v tomhle okamžiku většinou už hledám nejbližší benzinku, takže to je jedno.

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

18. čer 2012 15:15

JJ já taky obvykle, ale prostě nádrz je na 40 litru a ze me to otravuje uz pri 15l mi prijde zbytecny. V týdnu popojizdim po meste a vydrzi mi to klidne cely tyden. :blush: Navíc tankuju jen a shellce, takze nemuzu zajet k nejblizzsi pumpe po ceste. :wink:

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

18. čer 2012 17:42

Těch 50 km jsou nějaké 4 litry, ne? (víc než 8 l na 100 km spotřebu asi nemáš, to by One žralo víc jak MCS)
To upozornění při 100ce je jen orientační (nemůže překážet), při těch 50 už by to něco chtělo dělat, tak asi proto nejde vypnout trvale. Napiš OKCZ, asi bude jediný, kdo může poradit.

Btw, rezerva tam bude o trošku větší, protože teďka jsem třeba tankoval 51,25 litru a ještě tam prý na 30 km bylo :biggrin:

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

18. čer 2012 19:38

Nick píše:Btw, rezerva tam bude o trošku větší, protože teďka jsem třeba tankoval 51,25 litru a ještě tam prý na 30 km bylo :biggrin:


no to som tam ešte nikdy nenarval...nelial si to pod auto? :blink:
alebo pumpár našiel spôsob ako nás dobehnúť.. :mrgreen:

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

18. čer 2012 19:50

speedygon79 píše:no to som tam ešte nikdy nenarval...nelial si to pod auto? :blink:
alebo pumpár našiel spôsob ako nás dobehnúť.. :mrgreen:

Nene, taky jsem se divil. Ale na vzduch jsem ještě nejel :-D Stalo se mi to teprv podruhé, obvykle tankuju do 49 litrů. Hned po koupi jsem tam dal víc jak 50 litrů taky.

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

18. čer 2012 23:24

Ty vogo tak to ma ONE asi jinou nadrž. Nikdy sem tam nedal víc než 38l. Obvykle kolem 34-35, když mi uz sviti poslední čárka a PP hlásí dojezd kolem 50-60km (zálezí na predchozí jízde, jelikoz to pocitá podle prumerne spotreby) V návodu píšou, že je nádrž na 40l. Pokud má expanzní prostory, jako SA, tak by se tam 5-8l mohlo dát ještě nacpat. :blink:

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

19. čer 2012 07:41

Blacky píše: V návodu píšou, že je nádrž na 40l. Pokud má expanzní prostory, jako SA, tak by se tam 5-8l mohlo dát ještě nacpat. :blink:


to asi nee...

8L máš v náderži keď svietia dve paličky na červeno a rezerva, tam kde to nexceš...

skôr mi dojde že na auto co od princípu viac žerie dali väčšiu nádrž...
http://www.mini2.com/forum/first-genera ... -tank.html
jedine, že by si mal US verziu tanku z coopra... :blink:

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

19. čer 2012 14:15

Tak ja som uz neraz mal podla PP dojazd 5-1 km a ked som tankoval plnu dalm som tam max 47l tusim. Som tak trochu hazarder, len sa pokusam zistit realnu spotebu. Dlhodoba premierka sa ustalila na 7,5l (ale to som spravil cca 2000 km po dialnici)

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

08. črc 2012 23:17

Po vikendove rychlootocce do HK doprovozene honickou na dalnici se statnimi organy (na stesti to dopadlo dobre, ale o tom jindy..) se uz muzu pochlubit s JCW SW a dalsi vychtyavky jako denni sviceni a palubni pocitac ukazujici spotrebu atd., ktery vubec nepotrebuji, ale jelikoz to ma uz dnes kazde cinske auto tak jsem nepohrdl.. :banana:

Cestou zpet do PHy jsem byl uprime prekvapeni zmenou v acceleraci k lepsemu, diky pravdepodobne prehrani novejsi verzi JCW SW, kterym mi Ondra asi pridal par koniku a stada oslu. Moje MCS '05 se zda zivejsi, ma citelnou lepsi odezvu na plyn a otackpmetr se otaci rychleji k 7tis.

Na netu jsem si pred tim precetl spustu kontroverznich nazoru, treba o tom jak neni vhodne nahravat JCW bez kitu atd. ale ted muzu rict, ze jsou to jen kecy. Pro me to byla rozhodne pozitivni zmena (jedna z lepsych) samozrejme k me modifikaci: 380CC JCW/GP vstrikovace, 15% kladka, otevrene sani Allta, uprava VGS, iridiumove svicky atd.

OKCZ muzu jen duporucut! a jeste jednou dik Ondro! :wink:

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

13. črc 2012 10:01

Ahoj. Vedel by sme sa nejak dohodnut s tym softom? Kabel si viem zohnat. Ak nie tak v pohode niekedy spravim vyletik do Brna :) Mam Sko , bude sa dat ten JCW SOFT? Aj ked nemam nic zatial , kit

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

22. črc 2012 21:03

Tak pri ceste z Myta byla zastavka u Ondry v dilne.

No co na to rici, byla to uplna pohadka. JCW uz dela vse dle predstav a Ondrovy COOL vychytavky nemaji chybu... :banana:

Ondra je proste BOREC!

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

26. črc 2012 12:21

Mart píše:Ahoj. Vedel by sme sa nejak dohodnut s tym softom? Kabel si viem zohnat. Ak nie tak v pohode niekedy spravim vyletik do Brna :) Mam Sko , bude sa dat ten JCW SOFT? Aj ked nemam nic zatial , kit

:mrgreen: a aky kabel mozes zohnat??,
co viem Ondro ma origo dignostiku a nejaky kabel z ebay tym nic nespravis

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

26. črc 2012 12:41

Tak po mensom vylete na Cechach u Nasich Bratov :bigups: sme s Ondrom nahrali vychytavky do mojho minasa :bigups:
tak je nahraty JCW soft,denne svietenie,palubny pocitac (rychlost a spotreba z km/liter na liter/km),okna cez kluc no asi vsetko co Ondra mal :mrgreen:

po nahrati softu som pocitil lepsiu odozvu na plyn a auto dostalo viac koni a bolo to pocut,aj bublanie z vyfuku je castejsie pocut pri radeni rychlosti :roll:
bude to aj vztrekmi jcw 380cc asi aj
ale zasadny rozdiel prisiel aj po vymene remenice 15% je dost velky rozdiel pri akceleracii proste kompresor zabera od nizsich otacok takze spokojnost

dalsim je denne svietenie co je tiez super,setria sa xenony a to je super vec nie je problem si zapnut xenony kedykolvek,a to denne Ondro ako si spravil na rucnu brzdu zap/vyp super :banana:
a okna na klucik paradicka a cez leto je to fakt cool vychytavka,vytiahnes okna klucom alebo ich das dole paradicka :banana:

Dakujem pekne Ondro si super :banana:
odporucam navstivit "Pana programatora"
vie ako 1.G tak aj 2.G a tiez aj BMW
dufam ze do buduceho roka ked pridem nieco nove bude :bigups:
Dakujem OKCZ

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

26. zář 2012 20:39

Spravil som maly vyletik do Brna a s Ondrom sme doladili mojho minika... Takze sprevadzkovany palubny pocitac (komplet spotreba, trip 2), denne svietenie...

Diky OKCZ

Pristup a ochota na vysokej urovni...

Este raz diky a urcite sa zastavim aj v Hradci ked dosluzi moje servo :(...
Odeslat odpověď