Prepnout do plneho zobrazeni
co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

24. úno 2012 15:34

OKCZ píše:UPDATE: denní svícení


tak zrovna to by se mi fest hodilo. Asi te budu muset fakt nekdy nahodne potkat

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

24. úno 2012 15:57

Tak to pecka! Jak to přesně funguje? Světla svítí úplně pořád i když jsou v poloze vypnuto? A páčkou se pak zapínají parkovací/potkávací?

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

24. úno 2012 15:59

pěkná práce Ondro

automatické svicení sice nemám rád ale na tohle se asi nechám zlakat :D

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

24. úno 2012 16:33

JanM píše:Tak to pecka! Jak to přesně funguje? Světla svítí úplně pořád i když jsou v poloze vypnuto? A páčkou se pak zapínají parkovací/potkávací?

Je to přesně jak píšeš...automaticky se rozsvítí po otočení klíče do 2. polohy a na parkovací/potkávací přepneš páčkou ;) Jen jedna zajímavost. Jdou vypnout zatažením ruční brzdy :D Asi nějaká americká povinnost či co :D

pampeago píše:pěkná práce Ondro automatické svicení sice nemám rád ale na tohle se asi nechám zlakat

Díky...na to svícení mám stejný názor jako ty, ale když jsem objevil toto, tak nešlo odolat :D

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

24. úno 2012 16:46

Mrtěkrutý !!!

Ondro, jsi náš malej bůh.. myslím že tohle je jedna z dalších věcí, které patří do kategorie "MUST HAVE" :bigups:

Jen tak dále - jsem si jistej, že objevíš ještě další vychytávky :biggrin:

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

24. úno 2012 22:31

Super, hlavne jak to zhasne pri zatazeni rucky - to je megabomba...

Jak pise Worry: to proste musim mit :D

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

25. úno 2012 02:46

Fantazie. Budu muset dojet a spolu s touhle aktIva i si necham i vynulovat Kontrolu oleje!
A snad se pochlubim stahujicim okynkem;-)

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

25. úno 2012 11:24

Když jsme u toho svícení. Je to úplná hloupost, ale přišel jsme na ní nedávno a možná to starší modely nemají.

Když zastavíte, vypnete motor a necháte kliček v zámku, páčkou pro směrovky jízdy jde rozsvěcet jenom levá strana nebo jenom pravá strana obrysovek.

Ale to jen tak na okraj. Nechci moc OT a asi jsem "objevil Ameriku" :lol: .


Každopádně tohle to denní svícení je obzvláště dobrá zpráva pro lidi s xenonama (mezi které se neřadím :cry: ).

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

25. úno 2012 11:46

To je běžná evropská funkce, umí to snad všechny auta. Hlavně to funguje když vystoupíš a bez klíčku v zapalování si necháš rozsvícenou jednu stranu. Při parkování na krajnici. Proto se tomu říká parkovačky:-)


Jo a k dennímu svícení... pokud mám přídavné dálky bez vlastního vypínače, (zapínám je pouze páčkou spolu s origo světly) budou mi asi po aktivaci svítit všechny čtyři, ne??

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

25. úno 2012 12:43

2 Worry: Díky za pochvalu :) Už se těším až vyřešíme tvůj projekt...

2 J-trials: Dle mě je nesmysl aby svítila i přídavná jelikož ty se nedají naklápět a oslňovala by tak. Ještě je nemám namontovaný tak nedokážu potvrdit. Ale u mého testera, kolegu Mekkka, to brzo otestuji ;)

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

25. úno 2012 15:29

Super, dik za odpoved. Nevim jestli to tak je ale mam za to, ze ridici jednotka ma jeden vystup pro dalky a z nej se ovlada i rele pro ty pridavne. Delal je puvodni majitel tak nevim presne jak to vydratoval. Pokud to ale otestujes a vzpomenes si tak dej urcite vedet, uvazuju nad dennim svicenim. Diky.

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

05. bře 2012 20:39

J-trials: Tak si měl opravdu pravdu, vyzkoušel jsem a svítí i přídavná světla. To by se dalo asi jedině pořešit vypínačem. Zajímalo by mě, jak se to chová u faceliftových modelů. Tam by to mohlo být vyřešeno lépe.

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

05. bře 2012 20:43

Musim si udelat cas a dat Ti prilezitost pohrat si s moji faceliftovou jednotkou :)

Nedala by se udelat dalsi vychytavka? Me by se libilo kdyby se mi pri zapnuti dalkovych svetel zapnuly predni mlhovky...

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

06. bře 2012 13:46

Peppino píše:Nedala by se udelat dalsi vychytavka? Me by se libilo kdyby se mi pri zapnuti dalkovych svetel zapnuly predni mlhovky...

Skvělý nápad avšak nejspíš nerealizovatelný. Jedině čeho jsem docílil bylo, že při zapnutých dálkových nešly mlhovky zapnout vůbec :D

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

06. bře 2012 14:27

OKCZ píše:Skvělý nápad avšak nejspíš nerealizovatelný. Jedině čeho jsem docílil bylo, že při zapnutých dálkových nešly mlhovky zapnout vůbec :D


Tak to je moc velka skoda, ze se to nepodarilo... Jsem se tesil :blush:

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

06. bře 2012 17:58

V rychlosti jsem proletěl manuál a narazil na to, že je možné při 1. stisknutí tlačítka na klíči jde odemknout jenom dveře řidiče a pří 2. stisknutí odemknout zbytek auta. Tohle by se mi taky docela líbilo :-) :P .

Snad už se to tady neřešilo v jiném topicu :shock:

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

06. bře 2012 18:03

JanM píše:V rychlosti jsem proletěl manuál a narazil na to, že je možné při 1. stisknutí tlačítka na klíči jde odemknout jenom dveře řidiče a pří 2. stisknutí odemknout zbytek auta. Tohle by se mi taky docela líbilo :-) :P .

Máš pravdu, já si tuto funkci aktivoval :) Z výroby je dle mě ale deaktivována u všech vozů, neboť jsem na to u nikoho nenarazil...

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

06. bře 2012 18:57

OKCZ, díky za info. Škoda, taky jsem doufal, že budou svítit jen jedny dálky... Bohužel teď budu mít na autě důležitější práci tak to nechám zatím u ledu.

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

04. dub 2012 10:03

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW :o no já nestačim čumět co je všechno možný! :idea: Pán je kutil :D Luxus. 8) :bigups: Nebýt úplný trotl, kutila bych si taky, ale co se mě a rozebírání palubovky a podobných věcí týče, radši na nic nesahat. Ale :!: Kdyby se tu mezi Vámi našel někdo :?: kdo by byl ochotný za nějaký peníz zprovoznit leckteré vychytávky i pro mojeho Mrňouse, rozhodně to budu zvažovat :!: :biggrin: :wink: let's upgrade

Re: [R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci

04. dub 2012 10:26

JJ klobouk dolu, co kluci dovedou.

Kdyz prijedes na nejaky sraz, tak urcite nebude problem, nejaky drobonsti zprovoznit. :bigups:
Odeslat odpověď