Prepnout do plneho zobrazeni
co kde a kam vede a nevede, co se kam zapojuje a jak to funguje...
Odeslat odpověď

bluetoth - audio IN

01. úno 2016 23:29

Nemáte někdo v autě dodělávanej bluetoth nebo audio In přes jag na pouštění hudby nebo i telefonování? našel jsem na netu pár "krabiček" co by to měly umět, ale když by měl někdo vlastní zkušenost tak nepohrdnu
PS: je to na androida, nacházim spíš na jablka a to nee

Re: bluetoth - audio IN

01. úno 2016 23:47

Mel jsem HF od Parrota a tam byly 3 slahouny: jack, usb a iPod. Pres BT slo poustet i hudbu. Hodne veci za malo penez :bigups:

Re: bluetoth - audio IN

13. úno 2016 21:23

tak jsem si pořídil na Ebay bluetoth handsfree, dneska namontoval do auta a super, zapojuje se místo CD changeru, stačí jen nacvakat konektory a pak přepnout(u mě přes volant) na cd changer a všechno rovnou jede. Přes bluetoth hraje vážně pěkně, volat jsem ještě nezkoušel, AUX funguje taky normálně a USB je omezeno na 6 adresářů po 999 písničkách (zatim neověřeno) a zároven funguje jako nabíječka na mobil, jediná nevýhoda je, že si při příchozim hovoru asi samo nepřepne rádio na volání, musíte vy ručně. Kupodivu jsem ho měl doma 3dny od objednání přes DHL, ikdyž to tam psaný neni. Dokonce je i za rádiem dost prostoru na to aby se tam všechno vešlo a výstup pro AUX a USB jsem si dal dolů před "popelníky", čtečku na SD karty jsem oželel.
PS: jedinej problém je, že se musí rozebrat půl auta než se člověk dostane za rádio, ale to už určitě někteří vědí :)
Přílohy
20160213_103603.jpg
20160212_201813.jpg

Re: bluetoth - audio IN

13. úno 2016 21:43

cau prosim te muzes mi napsat presne cos objednal, ja uz to honim nekolik dni... mam stejnej typ radia a potrebuju tam pripojit iphone 6 diky moc pavel

Re: bluetoth - audio IN

13. úno 2016 22:04

pavelpavel píše:cau prosim te muzes mi napsat presne cos objednal, ja uz to honim nekolik dni... mam stejnej typ radia a potrebuju tam pripojit iphone 6 diky moc pavel


Ja si uz nejsem jsity, zda si delas legraci nebo jsi uplne hloupej. Zkus si jeste jednou precist ten prispevek o BT a treba Te tam neco prekvapi :bigups:

Re: bluetoth - audio IN

14. úno 2016 11:49

jeee bože..)) ja to cetl vcera na mobilu a nevsiml jsem si ze je tam v textu odkaz.....koukam tady je az na par vyjimek samej neomylnej genius...))))
Odeslat odpověď