Prepnout do plneho zobrazeni
úpravy, spotřeba, převodovky, olej...
Odeslat odpověď

Spojka

05. úno 2018 20:54

Zdravím, prosím vás dnes se mi stalo, že za jízdy když jsem chtěl přeřadit a sešlápnul spojku už se nevrátila zpět a zůstala viset. Nevrátí se zpět do normální polohy a vlatně vůbec nefunguje ten pedál. Čím to může být? Díky

Re: Spojka

05. úno 2018 21:36

Lozisko uplne na sracky?

Re: Spojka

05. úno 2018 22:31

S tím pedálem jde normálně rukou hýbat nahoru dolu...jen tam tak prostě visí. Já před týdnem auto koupil a bylo mi tvrzeno že spojka byla dělaná nová před deseti tisíci km ale samozřejmě mohli kecat...žádné faktury nebyly k tomu...ale zas to šlo poznat na ni, že byla dělaná.

Re: Spojka

05. úno 2018 22:58

Spojkovy okruh ma dva valce - jeden u pedalu a druhy na prevodovce. Zjistil bych, zda kdyz seslapnu spojkovy pedal tak se deje neco i u prevodovky. takze tim se eliminuje selhani hkavniho ci pomocneho valce. Pokud toto funguje, tak zbyva jen lozisko..

Re: Spojka

05. úno 2018 22:59

Tohle se mi kdysi stalo u Felicie. Spojka byla cela rozsypana po 200 tis najetych kilometrech. Takze hadam ze te ceka vymena...

Re: Spojka

07. úno 2018 16:51

No mě se to kdysi stalo u Subary a potom co jsem dojel 200km k opraváři jsem vesele odjížděl zpět, protože se tam uvolnilo jen nějaký lanko (asi) už si to nepamatuji, ale jen se to dotáhlo nebo vyměnilo. Pedál teda byl taky na volno jak si psal. Nevím jak je to u Mini, třeba to nebude hned to nejhorší, ale napiš co a jak... Myslím, že mě spojka do budoucna čeká také :D

Re: Spojka

01. bře 2018 13:30

Tak dneska umrela spojka na nasem Mini Cooperu R50. Pedal zustal na podlaze a smrad. Dokaze nekdo rict, co vsechno bude obnaset oprava jak nahradnima dilama tak financne (zhruba)? Jsou nejaky znacky nahradnich dilu, ktery byste doporucili a ktery ne? Diky

Re: Spojka

08. bře 2018 19:42

na JCW jsem kupoval komplet sadu od LUK za 9500,- cca (včetně dvouhmoty)
Sada bez dvouhmoty pod 3000,-
Odeslat odpověď