úpravy, spotřeba, převodovky, olej...
Odeslat odpověď

kde repasovat kompresor

02. kvě 2016 18:04

Daval uz niekto repasovat kompresor?

Re: kde repasovat kompresor

03. kvě 2016 10:32

jedna z mala firem kde se umeji o EATONY postarat...

STREETPRO

uz jsi nevzpomenu komu jsem je doporucoval a bral od nich cast kompresoru a spokojenost

Re: kde repasovat kompresor

04. kvě 2016 17:53

nemate niekto telefone cislo na toho pana?na stranke nieje a na mail neodpisuje

Re: kde repasovat kompresor

04. kvě 2016 18:27

som na tom podobne, tiez som mu pisal cca red dvoma tyzdnami a ziadna odpoved. Niekto tu pisal ze je odcestovany niekde v Kongu, ale to uz je viac ako rok.. Ak niekoho zozenies, daj vediet.

Re: kde repasovat kompresor

05. kvě 2016 07:37

tak to jsem bohuzel netusil :?

Re: kde repasovat kompresor

10. lis 2016 21:46

luky.melo píše:nemate niekto telefone cislo na toho pana?na stranke nieje a na mail neodpisuje

Často bývá na zahraničních misích...
Kontakt:
Jan Beck
+420 604 200 794
jan.beck@seznam.cz
streetpro@seznam.cz

Re: kde repasovat kompresor

14. pro 2016 22:05

Nevíte ještě někdo o někom jiném? Bohužel mi pán napsal, že na to nemá čas...a jak jsem koukal a po znamejch schanel tak nikdo neumi tenhle typ....nebo pokud je tu někdo kdo mi poradí rozdíly mezi S-kem a JCW(rok2005)kompresorem,jestli treba jcw vic netlakuje atd.. Vim, ze ta kladka to uz mi kluci rikali, tam by s vymenou nemel byt problem. Pokud by to bylo stejne tak ho koupim nez resit repas.

Re: kde repasovat kompresor

14. pro 2016 22:40

rozdiel medzi eSkom a JCW je to len v kladke (ciernom koliesku) :mrgreen:
tak kup klasicky kompresor a premesis len vrchny diel kompresoru (obr) kde je mensia kladka o 11% (jcw) a mas kopresor jcw
ak nechces sa stym srat tak len vymenis kus za kus a das dlhsi remen co je najjednoduchsie riesenie ale bude mensi vykon trocha
Přílohy
DSC_11666.jpg
DSC_1806.jpg

Re: kde repasovat kompresor

14. pro 2016 23:00

Jo to si mi psal :D akorad me furt nejde do hlavy proc v Mini to najde Jako ze to je jine.... Jeste jsem cetl neco o teflonu? To je zas co :D

Re: kde repasovat kompresor

14. pro 2016 23:05

teflonom potiahnute lopatky kompresoru maju facelitove modely
takze aj ty ked mas 2005ku
Odeslat odpověď