úpravy, spotřeba, převodovky, olej...
Odeslat odpověď

trhanie motora

29. bře 2014 21:58

Caute mam minika asi mesiac r.v 2004 a mam taky problem posledny tyzden ako radim 1 vsetko ok ale akonahle dam 2 tak mi zacne akoby trhanie dam 3 tiez chvilku to asi 2-3 krat trhne dam 4 a vsetko ide ok aj na 5 ide ok...ale napr dnes som chcel zrychlit a radil som rychlost 4 a zase mi to asi 3-4 krat trhlo a a po chvili zas pekne isiel minik...viete mi poradit alebo mate podobnu skusenost ?vsetkym dakujem za kazdu radu a pomoc.

Re: trhanie motora

29. bře 2014 23:08

precisti kontakty na cievke,odpoj kable a fajne to precisti brusnym papierom,mas tam koroziu alebo nejaky bordel
ked to nepomoze kup nove zapalovacie kable a mas problem vyrieseny :bigups:

Re: trhanie motora

30. bře 2014 07:07

Ok idem to teda precistit...dakujem za radu

Re: trhanie motora

30. bře 2014 11:02

kup nové kabely.jeden kabel v Bmw stojí 250,-Kč
už se o tom tady psalo :bigups:

Re: trhanie motora

01. dub 2014 20:09

Tak vsetko som to precistil ale aj tak to trha...uplne som nechal dojst benzin a natankoval som ten kvalitnejsi super natural a pridal som prisadu na precistenie ...lebo to trhanie mi zacalo robit odkedy som natankoval na takej dedinskej podivnej pumpe s lacnym benzinom ale zatial to ndpomohlo sviecky su kupovane nove...a dnes som bol na diagnostiku miniho ale nic nevyhodilo takze motor je ok...tak uz len tie kable skusim vymenit.

Re: trhanie motora

01. dub 2014 21:32

:bigups:
skus a uvidis :wink: malo by to pomoct

Re: trhanie motora

02. dub 2014 11:28

Este sa chcem spytat ako je v minasovi palivovy filter?keby ho chcem menit?neni spojeny s cerpadlom?dik za odpoved

Re: trhanie motora

02. dub 2014 11:30

no 5 sekund na googly aha ho:))
http://www.billswebspace.com/MiniR5053F ... YGuide.htm

Re: trhanie motora

02. dub 2014 12:10

Jj...dik :)

Re: trhanie motora

03. dub 2014 12:14

Tak kable menene minik opat slape ako ma...ale ostala mi svietit kontrolka co su na spodu velkeho otackonera vypada to ako vyfuk alebi neviem co to je a pod nim je kontrolka EML.skusal som je resetnut cudlikom co je pod rucnou ale nejde mi to ..neviem ako to resetnut...zatial dik
Odeslat odpověď