úpravy, spotřeba, převodovky, olej...
Odeslat odpověď

Cooper S r.v.2003 strata vykonu

13. srp 2012 13:59

Zdravim vas. Prosim o radu alebo skusenost s problemom, ktory mam so svojim mini.
Auto stratilo vykon, nejde tak pekne za plynom, stalo sa mi to ked som tocil motor a otacky ss dostanu do cerveneho pola... Hodi mi to do nudzoveho rezimu a zasvieti mi:EML+ZLTY TROJUHOLNIK potom uz len klesaju otacky. Po vypnuti a nastarovani nesvieti nic.
Viete mi poradit?
Na diagnostike to vypisalo nejaku chybu ohladom skrtiacej klapky a zavadu: ,,Nevěr.signal hmotnosti nasav.vzduchu"
Vopred vam dakujem za radu.

Re: Cooper S r.v.2003 strata vykonu

13. srp 2012 14:08

Mam pocit, ze neco podobneho resil Worry, sice nema eSko, ale vymenil skrtici klapku a bylo po problemu...

Re: Cooper S r.v.2003 strata vykonu

13. srp 2012 15:08

podla mna to bude cosi zo skrtiacou klapkou
ale ako pise peppino skus napisat worrymu

Re: Cooper S r.v.2003 strata vykonu

13. srp 2012 15:35

Cus, ja jsem mel podobny problem. Presne jak popisujes, jednou za cas to auto prestalo tahnout, rozsvitila se kontrolka motoru a vetsinou pomalaho zastaveni, vychladnuti a pak opetovny start.

Dle diagnostiky byl identifikovan problem mezi plynem a skrtici klapkou. Pedal je nesmrtelny, takze ten jsem vyloucil. Klapku jsem vyndal, vycistil, rozhejbal a vratil. Vse fungovalo tak den dva. Pak opet. Zjistil jsem, ze kdyz se objevila tato zavada a rozhejbala se ta klapka (sundal jsem privodni hadici a prstem prostoural) tak to zmizelo. Takze byla spatna klapka. Vyrazil jsem na vrakoviste a sehnal paradni tam a od te doby nemam problem..

Re: Cooper S r.v.2003 strata vykonu

13. srp 2012 16:12

Zatial vam dakujem za radu chalani. Skusim teda vycistit klapku a ak to bude robit nadalej tak tam dam novu.
Odeslat odpověď