Prepnout do plneho zobrazeni
úpravy, spotřeba, převodovky, olej...
Odeslat odpověď

Vymena motoru Cooper za preplnovany Cooper S

06. kvě 2009 00:05

Zdravim, chcel by som sa spytat ci niekto menil cely motor na mini, odpalil som kluky,piesty ojnicu na mojom mini, a mam na ruke 2x motor pricom jeden je povodny cize bez turba a druhy motor je s turbom, rad by som vedel ci ma niekto skusenosti s montazou motora preplnovaneho trubom do minika kde bol predtym motor bez turba, pripadne ake upravy a suciastky by boli nutna na takuto upravu.
dakujem

Re: vymena motora mini cooper bez turba za turbom preplnany

06. kvě 2009 12:47

jo a este som zabudol napisat ze mam 7/2005 mini rok vyroby...

06. kvě 2009 13:31

nic
Naposledy upravil newmini dne 07. kvě 2009 05:45, celkově upraveno 1

06. kvě 2009 13:33

takze z new mini ziadne skusenosti...?

06. kvě 2009 13:35

python87 píše:takze z new mini ziadne skusenosti...?


Bojím se že s tímhle problémem nikdo žádné zkušenosti mít nebude.Ale koukni na fora v anglii tam toho bude habaděj. :wink:

06. kvě 2009 14:09

myslim ze by ti minimalne rozdily byl schopny popsat Fifa....

Alle videl bych to na more prace.....brzdy poloosy prevodovka , baterka v kufru ... a co asi nejhorsi dratenicina :?

ps. tam nahore koukam erupce inteligence

06. kvě 2009 20:34

Nejsem milovníkem tvého jazyka,ale tak trochu jsem to přelouskal.Pokud tomu dobře rozumím,vlastníš Mini 1.6 s vylágrovaným motorem a máš nyní na výběr mezi jinou 1.6 nebo 1.6 S. Malý výčet věcí které jsou potřebaPřevodovka s držákem,počítač a tím pádem začíná problém s imobilizérem,poloosy,airbox,kaslík na baterku,kapota,výfuk komplet,pokud chceš výfuk uprostřed tak nárazník.ELEKTRIKA.Stavěl jsem takto vyhořelé Mini a je to docela legrace

29. kvě 2009 13:40

tak nakoniec som tam dal povodny motor, a fici avetko ako ma,
keby niekto zhana ostala mi zo stareho motoru (54 tis km najazdene) neposkodena hlava a blok motora, takisto mam jednu fungel spojku na 2004 mini.

Re: Vymena motoru mini cooper za preplnovany cooper S

14. zář 2016 22:28

Tuto operáciu mam za sebou Mini 85kw na Mini s na 125 kW plus kit jcw , motor prevodovka , spojka od valčekov až po vedenie , poloos práva láva , kapota , predné čelo , výfuk , káble na baterku do zadného kufra , ews jednotka vypnúť immo, riadiaca jednotka motora zmena palivovej mapy , tiahla na radenie rýchlosti tak neviem či to mas este chuť prerábať ja už nie ani nikdy viac radšej kúpiť s-Ko a pokoj :-)

Re: Vymena motoru Cooper za preplnovany Cooper S

15. zář 2016 20:39

No, pozor, Python píše rok 2005 a motor s turbem... Jakože do 1. generace dát motor z 2.? To se tam snad nemůže vejít... No ne?

Re: Vymena motoru Cooper za preplnovany Cooper S

15. zář 2016 20:42

Navíc je to pod kapotou kolem motoru úplně překopané... motor úplně jinak chycený atd. Tam je snad úplně všechno jinak...
Odeslat odpověď