Prepnout do plneho zobrazeni
úpravy, spotřeba, převodovky, olej...
Odeslat odpověď

Re: NM01-06 SERVO /posilovač řízení / výměna, zkušenosti ..

16. bře 2018 11:09

Dekuju za obrazek. Mini mame kratce, takze se teprve ucime. :blink: ale od prvni chvile ho milujeme.

Re: NM01-06 SERVO /posilovač řízení / výměna, zkušenosti ..

31. bře 2019 20:52

neměl by někdo k dispozici servo na R50? Případně typ kde sehnat? nejspíš nám odešel nějaký tranzistor a servo nevypíná.
Díky

Re: NM01-06 SERVO /posilovač řízení / výměna, zkušenosti ..

08. dub 2019 13:21

vyřešeno přes Duponas spol. s r.o. http://www.duponas.cz/index.html
opravují a repasují servočerpadla, záruka 2 roky, doručení do druhého dne výměnou přes kurýra - 5 000,-
Servo jako nové a nové uhlíky a rotor. tak snad vydrží, původní po 150 000km už z uhlíků moc nemělo.

Re: NM01-06 SERVO /posilovač řízení / výměna, zkušenosti ..

12. črc 2019 21:54

Kedy sa zapina ventilator serva? Ventilator som skusal solo na AKB 12 VDC a funguje. Servo funguje ale sa za zahrieva a ventilator po pripojeni na origo kabelaž nefunguje. Zopina ventilator nejaky snimač teploty ktory je integrovany v serve? Prosim o dpoved. Vdaka.

Re: NM01-06 SERVO /posilovač řízení / výměna, zkušenosti ..

12. črc 2019 23:57

Zapíná se s vetrakem chladiče - saharou.

Re: NM01-06 SERVO /posilovač řízení / výměna, zkušenosti ..

30. zář 2020 15:43

Ahoj,
občas se mi pod autem objeví pár kapek oleje a mám trochu upatlanou hadici k servu. V nádobce na servo olej je méně než půlka, takže bych řekl, že mi to někde po cestě utíká.
Co lejete do auta za servo olej? Našel jsem zde ve vlákně Pentosin CHF11S. Existují nějaké ekvivalenty nebo se musí dávat jen tento?

EDIT:
Podle toho co čtu na webu je CHF11S zelené barvy. Já mám v nádobce ovšem kapalinu červené barvy. Ted z toho nejsem moudrej. Co vy?
Odeslat odpověď