Logo
Právě je 28. bře 2024 20:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chladící kapalina vaří
PříspěvekNapsal: 12. bře 2021 13:12 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 12. bře 2021 09:52
Příspěvky: 1
Bydliště: Plzeň
Zdravím!
Na podzím jsem z Německa koupila Mini Cooper, 85kw, 1.6, r. 2002. Párkrát ho poté kamarádka vyvezla na projížďku, vše bylo v pořádku. Vyměnily jsme v servisu letní na zimní a pak auto přes zimu nějakou dobu stálo (čekala jsem, až budu moci konečně dokončit autoškolu, která se s covidem protahovala).
Během toho jsem se šla podívat, jakou barvu má chladicí kapalina, abych pak dokoupila správnou - a ona tam skoro žádná...
Podle tohoto fóra jsem koupila modro-zelenou G11 a na radu kamaráda dolila (chyběl tam asi litr cca).
Minulý týden jsem konečně i s řidičákem vyjela, asi jen 5km po městě, pomalinku a nervózně :biggrin:
Dojedu před dům, s vypětím všech sil zaparkuji a nic neodřu, vypnu motor a slyším, jak se vaří chladicí kapalina v nádržce - otevřela jsem kapotu a nádržka úplně plná, vařila se takhle několik minut.
Jako nejlevnější řešení po přečtení některých témat jsem koupila nové víčko a hodlám ho vyměnit a odvzdušnit, což jsem poprvné neudělala.
Můj dotaz je ten, zda má reálnou zkušenost s tímto a jak to nakonec vyřešil?
Díííky :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz