Prepnout do plneho zobrazeni
kola, pneu, brzdy, tlumiče, nápravy, výfuk...
Odeslat odpověď

Nákup pneu přes pneuleader.cz - Vyřešeno

17. říj 2015 15:49

Zdravím dámy a pánové,

potřebuji nové bačkory na prcka a při hledání prodejců jsem narazil na tento e-shop: https://www.pneuleader.cz.V porovnání s konkurencí jako nejlevnejsipneu.cz a pod. tam mají ceny určitě lepší, ale co je podstatné, že gumy, co potřebuji mají právě na rozdíl od konkurence skladem. No a tak se ptám, zda máte s tímto obchoden někdo zkušenost co do serióznosti.
Dík, Karel

Tak jsem si odpověděl sám a objednal. Vše bez problému a za 3 dny byly gumy z Dojčlandu doma. Takže obchod mohu doporučit.

Re: Nákup pneu přes pneuleader.cz - Vyřešeno

25. zář 2021 07:09

Objednal jsem u firmy PNEULEADER 4x pneumatiky NOKIAN a poslali mě jiný vzorek .Na pokus o reklamaci mě přišla anglicky odpověd že na eshopu nejsou smluvní fotky a proto mohou poslat jiný vzorek.Pneu přišlo z Polska Asi nic nenadělám ale aspoň mohu varovat ostatní.
technik :|

Re: Nákup pneu přes pneuleader.cz - Vyřešeno

25. zář 2021 09:53

už sice nemám Mini, ale pneuleader jsem taky potkal. Ale naše přátelství skončilo záhy, co mi na dotaz na jedny gumy přišla odpověď ve francouzštině :lol:
jal jsem se zkoumat jejich web, ale ani písmeno o tom, že nejsou v Česku a kde vůbec jsou. Plus nemožnost zaplatit na dobírku, když už jsou divní ....

myslím že je dost českých eshopů nebo prodejen na to, aby člověk musel kupovat od utajených cizáků

Re: Nákup pneu přes pneuleader.cz - Vyřešeno

26. zář 2021 16:32

Ahoj, take jsem tam nakoupil. Pneu prislo dle popisu, zaplaceno v sobotu kartou, ve ctvrtek dovezlo DPD nekde z nemecka. Eshop ma zrejme sidlo v Andore. Za me OK…

Re: Nákup pneu přes pneuleader.cz - Vyřešeno

08. čer 2022 20:05

Já objednávku nedoporučuji. Je pravdou, že jsem blbě objednal, ale v dnešní době by neměl být problém v EU objednávku vrátit. To mimochodem nabízejí za poplatek i oni. ALE. Pořád jenom, že se na tom pracuje a nic. Jedna zpráva denně z překladače, víceméně stejná. Jinak nikdo nekomunikuje....
Odeslat odpověď