Prepnout do plneho zobrazeni
kola, pneu, brzdy, tlumiče, nápravy, výfuk...
Odeslat odpověď

Vrzání od zadní nápravy

25. kvě 2013 18:21

Čau, na našem mini 1,4d r.v.03, něco vrže od zadní nápravy, někdy se to ozývá vlevo a někdy v pravo a to pří jízdě po nerovnostech,ale když začne pršet a je mokro tak nic nevrzá, co to může být?

Re: Vrzání od zadní nápravy

25. kvě 2013 18:30

Chce to projit silenty ramen a ulozeni stabilizatoru :wink:

Na nasich silnicich se nelze divit :evil:

Re: Vrzání od zadní nápravy

25. kvě 2013 20:03

Měl jsem podobný problém, myslel jsem že je uvolněný výfuk, ten byl ale ok
Nakonec se ukázalo, že byli kaput gumové silentbloky co jsou v horním uložení tlumičů, komplet set silentbloku (plech plus dvoje gumové těsnění) na oba tlumiče cca 2600 Kč

Re: Vrzání od zadní nápravy

26. kvě 2013 12:48

to M911t
delalo to pri prenaseni vahy v zatacce a na kostkach??neco mi na pravem zadnim dela neplechu ale pri prohlidce na zvedaku jsme zadnou vuli nenasli..myslel jsem ze je to tycka stabu ale ta je take v cajku..

Re: Vrzání od zadní nápravy

26. kvě 2013 13:25

přesně tak, náklony v zatáčkách a na nerovnostech, na větších to byli už dost rány :(

Re: Vrzání od zadní nápravy

07. srp 2013 22:16

ahojte !


tak isto ako prisli tieto teploty mi zacala vrzgat zadna naprava.. Je to len vrganie ziadny buchot nic. Skusal som to poriadne prestreknut sprejom na retaze na moto ktory by sa nemal len tak vymit na chvilku to pomohlo ale ked udreli znova teploty dnes skoro 40 stupnov tak znova.. Dost ma to sere. mam pocit ze ten zvuk ide od stredu auta kde su uchytene napravy. Cize asi vnutorne silenbloky ramien. len tam su po dve cize 4.. Ale clovek nevie, moze sa to presuvat ten zvuk cez celu napravu a moze to byt kadeco..


Nemali ste s tym skusenosti ? Skusenosti pri vymene ? vraj silenblok od 30€ do 60€ na zadnej naprave je ich dost.. Takze pálka..

Diky hosi
Odeslat odpověď