Prepnout do plneho zobrazeni
kola, pneu, brzdy, tlumiče, nápravy, výfuk...
Odeslat odpověď

04. pro 2008 16:02

tak to mas pravdu tohle taky muzu .....v originale ma krasny zvuk ale po mensi uprave / novy ladak na konec /bych ho mohl posunout jeste dal :lol:

odpověď

04. pro 2008 16:48

Tak já se právě vrátil ze servisu, v autě už je krásně tichoučko, takže problém byl opravdu v ložisku kola. Oprava vyšla na 5 100 Kč včetně nového ložiska + práce.

to pampeago: Nemáš nějakou fotku toho tvého Miniho? Dost by mě zajímalo, jak tvoje auto vypadá :wink:

05. pro 2008 08:28

tak tady jsou nejaka foto auti ajk prijelo od mistra laku :lol:

co jsem tak zjistoval tak je to jeden z prvnich kousku co sel na trhy protože datum vyroby ma 10/01 8)


strojeni ...samozřejmě jsem to nevydržel a hned vyzkoušel nová zadní světla z ameriky :wink:
Přílohy
polaku2.jpg
polaku2.jpg (187.32 KiB) Zobrazeno 14647 krát
polaku.jpg
polaku.jpg (128.64 KiB) Zobrazeno 14648 krát

answer

05. pro 2008 23:41

to pampeago: Díky za demonstrující fotky :!: Tvůj miňas je teď ve stavu takovém, jako na fotkách? Tedy rozebraný?

09. pro 2008 09:20

ne-e už jsem zase kousek dál interier je kompletní.... už chybí jen pár droností .... přední lemy a maska .....

čekám na SPZ :lol:

answer

10. pro 2008 14:47

to pampeago: Ty jseš mi nějaký kutil :D Já bych si netroufnul skládat ani původní MINI a ty si skládáš přímo new Mini :wink:

12. pro 2008 09:48

no je to takovaj můj koník .... vždycky si něco koupim dám to do kupy a zušlechtím do krásy a když je hotovo většinou skočím po něčem novém ...nedělám to ale na kšeft to ani dost dobře nejde je to zábava /koníček /

mini / cipísek=pr.název od přítelkyně :lol: / je můj první ale už ted mám choutky na eSko :D

pampeago

12. pro 2008 15:17

to pampeago: Pěkný koníček, já jsem rád, že poskládám kovový model od Buraga a ty si skládáš rovnou celé auto :D

No, Sko je paráda, já jsem taky přemýšlel, jestli vzít Coopera v plné palbě nebo oželet plnou palbu a vzít raději Coopera S, ale odradila mě spotřeba u SKa, ptž já mám Mini jako auto na každý den a nějaká ta ušetřená koruna hraje taky svoji roli (předtím jsem měl TDi, takže to bylo nákladově někde úplně jinde než Mini)

12. pro 2008 18:45

Jo jo náklady na palivo u benzínů jsou vyšší, ale ten požitek u MINI z jízdy ti žádné TDI ani to nej nedá. Prostě to auto je na hraní a ne na spotřebu. :lol:

to Makkro

12. pro 2008 20:21

to Makkro: Proč myslíš, že jsem jednoho miniho prodal, měsíc přemýšlel, co si koupím a dopadlo to tak, že jsem se opět vrátil k dalšímu miníkovi? To auto mi prostě neskutečně chybělo! Kdo to koupí, je v háji, ptž jiné auto asi nechce 8)

Já bych se k předchozímu autu už nevrátil, a to mělo asi poloviční náklady na provoz, ale Mini je prostě moje láska :twisted: Jen jak říkám, je to pro mě auto do každodenního provozu a živit teď Sko, to by bylo na mě moc, ale je to můj sen, ale záleží na financích :?

Disky a měření tlaku

12. říj 2011 10:24

Dobrý den,
koupil jsem Mini z roku 2004 a teď mě čeká přezouvání pneu. Bohužel mám jen jednu sadu disků. Chtěl bych se sváma poradit jaké disky koupit a jak je to s tím měřením tlaku v pneu. Musí ty disky být nějak speciální nebo jak to vůbec funguje?
Předem díky

Re: Disky a měření tlaku

12. říj 2011 10:34

mereni tlaku je u prvni generace provadeno chytre pres cidla ABS

tzn. nic specialniho nepotrebujes jen reset systemu viz toto vlakno

Re: Kontrolka tlaku v pneu, ABS a protiprokluzu

12. říj 2011 10:42

aha takže v disku není žádné čídlo nebo tak něco

Re: Kontrolka tlaku - RESET

12. říj 2011 10:50

NN vystacis si bez cidel

ps. toto tema jeste neni uplne procistene.. nicmene navod na reset na zacatku je

Re: Kontrolka tlaku - RESET

15. říj 2011 18:26

Můžu se zeptat všichni píší že jim ta kontrolka svítí ale mě bliká... :D co to? :/ zítra bude kontrola hustoty v pneu... popřípadě na kolik maj bejt ty u mini ska nahuštěné? 17ky :)

Re: Kontrolka tlaku - RESET

15. říj 2011 21:30

schnappislav píše:Můžu se zeptat všichni píší že jim ta kontrolka svítí ale mě bliká... :D co to? :/ zítra bude kontrola hustoty v pneu... popřípadě na kolik maj bejt ty u mini ska nahuštěné? 17ky :)

predpisany tlak je 2,3 vpredu aj vzadu, ale je to potom dost tvrde. ja osobne to davam tak 2,2 max...

Mini ONE D - Blika oranzova kontrolka s vykricnikom

20. pro 2012 21:46

Zdravim, uz som tu nieco cital ale nenasiel som to, co potrebujem.

Mam MINI ONE D, r.v. 2003 a dnes some menili letne pneu za zimne. Mal som tam 175/65/15 a teraz som tam dal zimne s rozmerom 185/60/15.

Presiel som asi 1 kilometer a na budikoch sa mi rozblikala ORANZOVA kontrolka so zatvorkami a vyskricnik v strede.

Co to znamena ako to odstranit?

Dakujem :)

Re: Mini ONE D - Blika oranzova kontrolka s vykricnikom

20. pro 2012 22:57

rovnakym tlacitkom niekde pri riadiacej pake...ked auto stoji, podržať...

Re: Mini ONE D - Blika oranzova kontrolka s vykricnikom

20. pro 2012 22:59

SUPER!!!

Konecne sa mi to podarilo.....Po zapati klucika som podrzal tlacitko pod rucnou brzdou...

Re: PNEU, KOLA ..rozmery, druhy ,problemy a vse kolem nich

19. úno 2013 21:16

Ahoj nehci zakladat nove tema a vim ze se to tady uz urcite nekdy probiralo ale ja to nemuzu za boha najit...:D Na mojem Minim see mi rozblikala kontrolka tlaku v pneumatikach blinka hned po nastartovani a i behem jizdy vyresetovat to nejde zkousel jsem snad vsechny druhy resetu ktere jsem nasel a diagnostika BOSCH KTS nepise zadnou chybu krome neznamych chyb v centralnim elektrikem rozvodu....nesetkal ste se stim uz nekdo Predem dekuji za kazdou radu :(
Odeslat odpověď