Prepnout do plneho zobrazeni
kola, pneu, brzdy, tlumiče, nápravy, výfuk...
Odeslat odpověď

BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich..... 1.generace

28. zář 2009 20:15

Ahoj všetci,chcel by som vás poprosiť o nieaké rady že kde kupiť vzduchom chaldené brzdy,poprípade niaké skúsenosti a tak,dikes =)

Re: New Mini - Kde zohnať brzdové kotúče?

18. říj 2010 18:57

co třeba bmw :wink:

Re: New Mini - Kde zohnať brzdové kotúče?

18. říj 2010 23:21

No, pokud mas doma internet, coz asi mas, tak staci zadat do vyhledavace brzdove kotouce MINI a neco Ti to vyplivne urcite. Nevim zda mate na SK autoKelly ci podobne, ale ti urcite kotouce maji. Ja kupoval z UK drazkovane (nabizi drazkovane, vrtane, kombinaci obou) za slusny peniz. Je to z e-bay a dle poctu nakupu bych se toho urcite nebal. Prodejce byl myslim M-TEC..

Jenom rychle hledani na ebay pri zadani: mini grooved discs

http://shop.ebay.com/i.html?LH_AvailTo=1&_nkw=mini+grooved+disc&_arm=1&_armm=63&_ruu=http%3A%2F%2Fshop.ebay.com%2Fi.html%3F_nkw%3Dmini%2Bgrooved%2Bdisc%26_arr%3D1&_rdc=1

Re: New Mini - Kde zohnať brzdové kotúče?

19. říj 2010 21:17

co se tyce CR a SK trhu nebude problem sehnat napr ATE, Brembo , Zimmerman :wink: kazdy hájí a haní něco jineho...

ps. ja jsem dostal vybornou cenu na Brembo Maxx a zatim spokojenost uvidíme jak si povedou po delsim pouziti

brzdy mini cooper S

03. úno 2011 22:03

poradťe mi prosím nejaké brzdy na miniS R53, nechcem len také obyčajné čo tu u nás ponúkajú a koniec koncov sú aj dosť drahé

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

04. úno 2011 10:33

ps. presunuto...

pokud hledas pouze drobne zlepseni brzdnych vlastnosti ...a jiz nahore uvedene znacky ti nesedi tak by ti mohly kapnout do noty kotouce Tar-ox / tusim ze dovazi firma Mk-RACING / , pripradne EBC Brake

ale moznosti je spousta

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

04. črc 2011 18:10

Poradíte mi někdo s výběrem značky (popř. modelu) brzdových destiček a kotoučů? Mám na výběr z:
destičky: ATE, Bosch, Brembo, Delphi, Ferodo, Icer, TRW
kotouče: ABE, ATE, Bosch, Brembo, Delphi, Ferodo, TRW

Budu je kupovat v Intercars (ekatalog.intercars.cz) kvůli slevě, proto tento výběr. Až tam pro to pojedu tak můžu vzít za odměnu cokoliv se slevou až 20%.

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

04. črc 2011 19:15

Cau, ted jsem řešil úplně to samé.

Kotouče nakonec Brembo Max.

Desky predek ATE race + desky zadek Lucas.

Za kolik můžeš mít tyhle kotouče, jsem zvědavý jestli za lepší cenu než jsem sehnal já :D

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

04. črc 2011 20:03

mam stejnou kombinaci na predku jako Kami cca rok a spokojenost ted se chystam dat bremba i na zadek

ps. cenovka byla tusim necelych 1200,- ks :mrgreen:

kombinace mi byla doporucena oproti ATE - ATE tam pry ubyvaji desky desky pred ocima. Mel jsem z toho strach protoze vyrobci vetsinou optimalizuji smesi desticek vuci slitine kotouce, ale jak jsem psal nepozoruju nic negativniho krome vetsi prasnosti ale to delaji vesmes vsechny drazkovane a perforovane kotouce nekdy i standartni :wink:

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

04. črc 2011 22:11

Ja nakupoval predni kotouc za cca 1100/ks a zadek za cca 1000/ks.

Na zadek jsem dostal doporuceny Lucas, je tvrdsi a pri odlehcenych zadnich kolech tak lehce nezablokuji kola..

Ale zatim mam najeto jen necelych 100km a jeste to nebrzdi, ale zacina ;-)

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

05. črc 2011 00:33

cawte

teraz som kupil brzdy JCW :blush:
chcel by som nove kotuce a dosticky
rozmyslal som nad kotucami 294x22 http://www.lohen.co.uk/shop/proddetail. ... JCWDiscsG1
co na ne poviete?

ale dosticky vobec netusim ake poradte my prosim :roll:
mam biele elektrony (S Spoke 85) a nechcem aby som mal po par jazdach cierne disky ,isto to poznate :?
alebo kupit orginal od BMW

p.s. mam na predaj nove predne kotuce origo BMW-MINI 276X22 + nove ATE dosticky
foto poslem,predam aj osobytne :wink:
zaujem cez sz

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

05. črc 2011 04:57

Kami píše:Ja nakupoval predni kotouc za cca 1100/ks a zadek za cca 1000/ks.

Na zadek jsem dostal doporuceny Lucas, je tvrdsi a pri odlehcenych zadnich kolech tak lehce nezablokuji kola..

Ale zatim mam najeto jen necelych 100km a jeste to nebrzdi, ale zacina ;-)


Kde jsi nakupoval? Koukám že Intercars i s tou 20% slevou má ještě pořád slušnou rezervu:) za tuhle cenu by tam byly vděčné i mnohem obyčejnější kotouče.

Jinak díky za rady.

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

05. črc 2011 11:27

na predaj
prikladam foto kotucov a dosticiek
-kotuce 276X22
-ATE dosticky Referenčný kód: 13.0460-7161.2
povodne som ich mal pre seba 8)
na cene sa isto dohodneme :wink:
p.s. rok vyroby je 1/2011 :bigups:
Přílohy
Fotografia070.jpg
Fotografia070.jpg (171.6 KiB) Zobrazeno 20280 krát
Fotografia068.jpg
Fotografia068.jpg (198.92 KiB) Zobrazeno 20280 krát

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

05. črc 2011 19:45

Mrňous píše:
Kami píše:Ja nakupoval predni kotouc za cca 1100/ks a zadek za cca 1000/ks.

Na zadek jsem dostal doporuceny Lucas, je tvrdsi a pri odlehcenych zadnich kolech tak lehce nezablokuji kola..

Ale zatim mam najeto jen necelych 100km a jeste to nebrzdi, ale zacina ;-)


Kde jsi nakupoval? Koukám že Intercars i s tou 20% slevou má ještě pořád slušnou rezervu:) za tuhle cenu by tam byly vděčné i mnohem obyčejnější kotouče.

Jinak díky za rady.


Mám to přímo od jednoho dovozce, pokud se nedomluvíš s Pumikem, můžu Ti je sehnat..

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

10. črc 2011 17:37

mate zkusenosti i cidly u desticek? jestli kdyz je odpojim a vymenim desticky a vsechno zapojim jestli bude svitit kontrolka ze je neco spatne s brzdami? ...nebo je nutne predem odpojit baterku
dekuji

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

10. črc 2011 18:25

ještě jsem to nedělal, ale přišlo by mi divný kdyby nestačilo vypnout a zapnout zapalování.

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

11. črc 2011 08:51

Ted mě taky čeká výměna cidel, ale nemyslim, ze by měl být nějaký problém..

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

11. črc 2011 09:47

Pokud se vam rozsvitila kontrolka na palubce, ze je cas vymenit desticky, tak si rovnou zacnete shanet nova cidla :bigups:

Pokud jste menili drive, cidla muzete pouzit - nebudou poskozeny a nebudou hlasit chybu..

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

11. črc 2011 15:14

Jen info: Senzor opotřebení desek se obrušuje o kotouč spolu s deskou až se v něm přeruší drátek a tím se rozsvítí kontrolka. Pak je ho třeba vyměnit za nový jak píše Worry. Já ho zapájel a zalil epoxidovou pryskyřicí do původního tvaru :-) Po výměně se kontrolka resetuje otočením klíče do druhé polohy na nejakých 30 vteřin až zhasne.

Re: BRZDY,KOTOUCE,DESTICKY a vse kolem nich.....

15. črc 2011 18:09

Pumik9 píše:na predaj
prikladam foto kotucov a dosticiek
-kotuce 276X22
-ATE dosticky Referenčný kód: 13.0460-7161.2
povodne som ich mal pre seba 8)
na cene sa isto dohodneme :wink:
p.s. rok vyroby je 1/2011 :bigups:


cena 70eur kotuce
50eur dosticky
Odeslat odpověď