Logo
Právě je 29. bře 2024 01:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tazne zarizeni mini 2
PříspěvekNapsal: 09. říj 2020 15:23 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 27. čer 2020 16:57
Příspěvky: 10
Bydliště: 91056 Erlangen/D
namontoval jsem tazne zarizeni na meho minicoopera r56 D, v papirech mam misto tazne sily carku, tak njsem psal na BMW o povoleni moznost namontovani tazneho zarizeni, dostal jsem odmitnuti ze pro mini auta neni od BMW naplanovane tazne zarizeni, tak jsem resesiroval v internetu a objevil jsem tazne zarizrni od italske firmy s odpojovaci kouli a zaklapovaci zasuvkou, traversa sedi schovana pred zadnim narazniken, ze kdyz je koule oddelana neni absolutne nic videt co by rusilo vzhled auta, zarizeni ma technicky posudek pro celou Evropu, da se perfektne zabudovat bez vrtani a pilovani, srouby pasujou, vsechny dily jsou u toho,
(srouby,podlozky i pripraveny kabelovy svazek se zasuvkou vc. gumovych ucpavek a ridici jednotky s dobrym obrazovym popisem montage, prace namontovani je 1 den,koule je na zamek lehce pridelavatelna, kdyz je v technicaku od auta napsana tazna sila, nemusi se k technicke kontrole, v mem pripade jsem musel, zanesli me nebrzdenych 500kg a brzdenych 750 kg a zatizeni koule 50kg. tazne zarizeni se lifruje do nemecka pres Ebay a stoji komplett 221 €,- Honza


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz