10. zář 2012 20:05
10. zář 2012 20:08
10. zář 2012 21:47
10. zář 2012 21:59
10. zář 2012 22:09
25. lis 2012 20:54
28. lis 2012 22:57
09. pro 2012 21:55
manikman píše:Objednavam brzdy a tak pro jistotu, bude vse sedet a pasovat?
Kotouce P http://www.automatejcek.cz/nahradni-dily/brzdovy-kotouc-c3k014abe/
Kotouce Z http://www.automatejcek.cz/nahradni-dily/brzdovy-kotouc-c4k005abe/
Desticky P http://www.automatejcek.cz/nahradni-dily/sada-brzdovych-desticek-c1b018abe/
Desticky Z http://www.automatejcek.cz/nahradni-dily/sada-brzdovych-desticek-c2b018abe/
Cidlo P http://www.automatejcek.cz/nahradni-dily/cidlo-opotrebeni-brzd_-dest_-24_8190-0235_2/
Cidlo Z http://www.automatejcek.cz/nahradni-dily/cidlo-opotrebeni-brzd_-dest_-24_8190-0236_2/
Opravdu velkej dik za omrknuti.
09. pro 2012 22:08
09. pro 2012 22:28
13. pro 2012 05:54
13. pro 2012 09:43
06. dub 2013 17:26
06. dub 2013 17:42
06. dub 2013 18:01
29. kvě 2013 11:47
29. kvě 2013 11:55
21. čer 2013 17:28
21. čer 2013 18:44
22. čer 2013 09:54