Prepnout do plneho zobrazeni
interiéry, volanty, sedačky, tapecy...
Odeslat odpověď

Obšití volantu

06. led 2016 22:21

Ahoj, řešili jste již někdo obšití volantu? Máte nějaké fotky? :-) díky

Re: Obšití volantu

06. led 2016 22:49

Můžu zprostředkovat zkušenost s firmou Volantech. Takhle zvládli volant známého, Civic TypeR - materiál Alcantara.

Re: Obšití volantu

06. led 2016 23:41

hodne dobra praca... :bigups: aj ked asi celoalcantara nebude asi moc prakticke riesenie
ale to je uz majitelova volba

Re: Obšití volantu

07. led 2016 00:15

Na linkovanych webovkach maji velkou galerii, najdete tam i par Minisu.
Samozrejmosti je siroka nabidka moznych materialu, stejne jako moznost volant zesilit ci pridat bicepsy.

Co se alcantary samotne tyce, tak auto slouzi primarne jako okruhovy racecar. Takze je i ted volant ok.

Re: Obšití volantu

07. led 2016 10:06

I já můžu přidat kladnou referenci za známého. Fotku nemám, ale všechno bylo naprosto v pořádku. Jenom chvilku trvá, než to udělají, ale to je taky relativní.

Re: Obšití volantu

07. led 2016 10:25

Ahoj,
dnes jsem odeslal sportovní volant na obšití (Volantech), tak až přijde zpět, poreferuji.
Naposledy upravil minimartin dne 07. led 2016 11:21, celkově upraveno 1

Re: Obšití volantu

07. led 2016 10:46

V centru Liberce Volantech nedávno otevřel kamennou prodejnu pro expresní renovace volantů na počkání

Re: Obšití volantu

07. led 2016 20:35

Mám s nima už taky několikrát zkušenost (2x Octavia, 1x Megane) a vždycky spokojenost, ted tam budu posílat svuj volat z Miniho taky, jen ještě přemejšlim nad barevnou kombinací.

Re: Obšití volantu

07. led 2016 22:59

Díky za odpovědi.
Právě přemýšlím nad barevnou kombinací a celkově jak to sladit dohromady. :bigups:

Re: Obšití volantu

08. led 2016 12:46

tyjo, že bych přidala další barevný prvek do interiéru?
Máte někdo světlejší barvy? Jak to vydrží a neochmatá se nějak rychle? (oranžová)

Re: Obšití volantu

08. led 2016 13:03

tak vydrzi to podle toho jak se o to staras a jak moc se ti "spini" ruce..... jezdil jsem nejaky cas s kremovym volantem a skoncil jsem u toho, ze jsem musel jezdit v rukavicich ;-)

EDIT: pokud nebude volant celooranzovy, tak bych se toho nebal...

Re: Obšití volantu

08. led 2016 20:38

MiniMike píše:tak vydrzi to podle toho jak se o to staras a jak moc se ti "spini" ruce..... jezdil jsem nejaky cas s kremovym volantem a skoncil jsem u toho, ze jsem musel jezdit v rukavicich ;-)

EDIT: pokud nebude volant celooranzovy, tak bych se toho nebal...


hm tak rukavice ne :D ale zamyslim se. hodil by se ke kobereckum

Re: Obšití volantu

14. led 2016 14:02

Tak dnes, přesně po týdnu, došel obšitý volant alcantarou, cenovka 2200,- včetně pošty.
Tak abych si koupil rukavice i na léto :)
Přílohy
alcantara.jpg

Re: Obšití volantu

14. led 2016 14:12

Tak tomu rikam "poradny venec" !!! :biggrin:
Odeslat odpověď